Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » CSúnya fiú vagyok, mégis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSúnya fiú vagyok, mégis vannak lányok, akik szerint helyes vagyok ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Már teljesen össze vagyok zavarodva. Például egy csaj a buszon azt mondta, hogy aranyos vagyok, míg sok lány rondának tart, akkor mi van most?o.O
2015. okt. 5. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
(szerencsére) a lányok ízlése (sem) egyforma. Mindenkinek más tetszik.
2015. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem kevés az önbizalmad :) több önbizalmat és akkor rájössz hogy azok a lányok azért mondták hogy csúnya vagy mer vagy szebb vagy náluk vagy féltékenyek rád vagy ilyesmi :D
2015. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Relatív, nézőpont kérdése.
2015. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik. Vannak lányok,akik nem a 10/10-es srácokra buknak :) 15/L
2015. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!