Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok alfahím, félénk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok alfahím, félénk, kedves, gyengéd, érzékeny, egyben perverz, indulatos srác vagyok, lehetséges, hogy ezért csúfolt sok lány ki, ellenben vannak lányok, akik szerint meg helyes vagyok?

Figyelt kérdés
Most van barátnőm is megint, de valahogy úgy érzem túl gyengéd, kedves vagyok hozzá és ez így nem jó. Lehetséges, hogy ezért csúfolt ki sok lány már eddig is a külsőm miatt? Az a fura, hogy vannak lányok, akik meg nyomulnak rám meg mintha oda lennének értem. Néha úgy érzem megérzik, hogy én kedves, érzékeny, jó fiú vagyok és ezért röhögnek, ha meglátnak vagy szólogatnak be, esetleg utasítanak el azzal, hogy ronda vagyok.
2015. aug. 6. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Nekem az a jelszom hogy BudapestAlfaHimje xĐ
2015. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
szerintem ronda vagy, így a leírásod alapján.
2015. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki beszól azal ne törödj és örűlj hogy van barátnőd valakinek még az se jutt meg barátai sincsenek (én vagyok az élő példa)
2015. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!