Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy ha nagy...

Miért van az, hogy ha nagy teljesítményű grafikus proceszorral szeretnék indítani egy alkalmazást akkor az "alkalmazás helyes működése leállt" üzenettel kidob? Ha integráltal indítom akkor elindul ez mitől lehetséges?

Figyelt kérdés
Dell 15R laptopról van szó amiben egy nVidia Geforce GT525M van.

2015. aug. 4. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Driver fent van?
2015. aug. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
Nvidia driverét felraktad?
2015. aug. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat elfelejtettem leírni, hogy fent van minden driver, a legfrissebb win 8.1hez tartozó. Ott is átállítottam, hogy nagy teljesítményű proc-ot használja.
2015. aug. 4. 09:45
 4/4 anonim válasza:
Nekem is hasonló a problémám, csak nekem acer gépről van szó, illetve nvidia gf gt 740m 2Gb kártyáról. Most már ott tartok,hogy még az nvidia vezérlőpult megnyitása után is hibaüzenet jelenik meg. ( [link] Lövésem sincs mit kellene tennem. Szóval nálam is ugyanez van hogy minden alkalmazás csak az integrálttal működik, indul el..... Valaki segíthetne hogy ez miért van?
2015. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!