Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi ez? Én már nemértem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi ez? Én már nemértem? Mi van, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval...hmm...lényeg amit tudni kell....szeretem csak úgy kacérságból "fűzögetni" a suliban a helyesebb csajokat, de nem akarok tőlük semmit, (max. egy-két puszi)....viszont most kb. egy hete mintha elkezdett volna tetszeni az egyik csaj...méghozzá az osztálytársam...ráadásul nagyon jó lánybarátom...de tényleg nagyon :P

Azt kell róla tudni, hogy fél éve szakított vele a barátja ami NAGYON megviselte...a srác szintén oszt. társunk volt, de elment máshova! Nagyon szerette őt a csaj....és amikor szakítottak én rengeteget vigasztaltam őt...nah szóval.... Azt hiszem akkor kezdődöt mikor egyszer ugye szokásom szerint átkaroltam, és utána ahogy már mentem odébb a szemembe nézett, és láttam valamit, olyan fura volt...azóta mintha valamit éreznék, vagy látnák a szemében sokszor! :P Nem tudom, mire gondolhat o.O

Aztán tegnap beszéltünk facen, mert voltunk kint így többen oszt. társakkal, és mondta h tudja mire gondolok 😂 este kiderült, hogy szerinte arra gondoltam h tetszik nekem....hát igen, lehet azért mert picit nyomulok rá, de na! Oké, beszélgettünk, nekem úgy jött le, hogy nem akarna többet......de most jön a wtf női logika....reggel amikor suliba találkoztunk megpuszilt o.O máskor mindig neki kellett a legtöbbet izélnem egy pusziért, most meg magától csak úgy :O

Mi van most? Mit kéne csinálnom? o.O


Én 16 leszek nemsoká, ő 15 :D



#fiú #lány #mivan? o.O
2015. okt. 5. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

En a helyedben várnék meg picit, hogy lep-e a csaj :D


Es igen, ez fura , lehet, hogy átgondolta es neki is bejossz :D



Amugy nem volt mar 1 hasonló kérdésed?:D

2015. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!