Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nehezemre esik ilyen kérdést megírni,mert régen a barátnőimnek nagyon jó tanácsokat adtam ilyen téren,amik be is váltak...mégse tudok kitalálni semmit ez esetben,és ez zavar. A barátaim elé nem merek ezzel a kérdéssel állni,ezért az internet népéhez fordulok :D

A kicsiny sztorikám szereplői: Kolos ( a fiú) és én.

Szóval idén kezdtem a kilencediket,és még a gólyatáborban nagyon szimpatikusnak és helyesnek találtam a fiút. Nem mertem megszólítani,tehát ott nem történt semmi. Aztán valahogy ffészbúkon ráakadtam,kiderült,hogy ő Kolos. Bejelöltem,és valami elég béna szövegget írtam neki:D aztán nagyon sokat beszélgettünk,teljesen őszinték voltunk egymáshoz,és többször nem is kellett ráírnom,már ít magától:3 aztán...egyszer rámírt,hogy ki tetszik nekem....hát mégse mondhattam 1 hét ismertség után neki hogy ő,főleg hogy élőben nem is beszéltünk semmit!!! Tereltem a témát,próbáltam elég gáz poénokkal felfüggeszteni a beszélgetésünk ezen részét...és akkor írta,hogy sajnálja hogy nem azt mondtam,hogy ő tetszik,de majd reméli hogy meggondolom magam....ez nagyon aranyos volt,és még mindig próbáltam poénkodni(sajnos)....aztán megkérdezte,hogy másnap (szombat) nem mennék-e vele valahova....nem értem rá,de a keddet megbeszéltük suli utánra....nem mentem el,pedig megígértem:(( azóta gyötör a bűntudat,de azt mondta semmi baj....kb 2-szer beszéltünk azóta,ami 3 hete volt kb:((( hiányzik!!! nem beszél velem azóta élőben még mindig!

szerintetek mit csináljak? (bocsi az értelmetlen szóáradatért :D)



2015. okt. 5. 18:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ohh és kérlek titeket,hogy aki volt/van hasonló helyzetben,az mindenképp írjon,akár a fiú szemszögéből is :)
2015. okt. 5. 18:10
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha bejön akkor írj rá hogy mi újság,rég beszéltünk.Mert lehet azt hiszi hogy nem erdekled mert nem mentél el vele a találkára.

17f

2015. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát ezt a szia mizu rég beszéltünk témát kétszer is beszélgetés témaként feldobtam,2 hét eltéréssel...utána egyszer sem jutott eszébe magától írni...de amikor írok akkor egész szívesen beszélget velem,és amikor kérdezem,hogy nem zavarom-e (általában minimum 3szor :D) akkor ott nyugtatgat hogy örül hogy írtam...akkor hogy is van ez?:/
2015. okt. 5. 19:56
 4/17 anonim ***** válasza:
Ajj ne szalazd mar el ezt az egeszet mert felsz neki most irni! Velem is hasonlo tortent {sajna) irj neki es kerdezd meg hogy hogy hogy eddig nem irt rad (poenosan) es legyszi majd meg irj hogy mi less!! 15/L (drukkolok)
2015. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
hát szerintem hatalmas nagy bunkóság volt nem elmenni a talákozóra...őszinten megmondom engem m´úar nem nagyon érdekelnél ha ilyet teszel..ilyenkor a fiúkban álltalában minden összedől és elveszed a magabiztosságukat amellyeel megpróbálkozott és elhívott téged valahova..
2015. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4-es...nem akarom elszalasztani,de nem mernék ilyesmit írni neki poénból sem :s

5-ös....tudom hogy bunkóság volt, hihetetlen lelkiismeret furdalásom is van miatta :( azóta amikor elmegy mellettem mindig próbálok belenézni a szemébe hogy lássa,hogy nem sunyizásból nem mentem,hanem megijedtem...még aznap írtam neki,hogy ne haragudjon,és mondta hogy semmi baj,majd bepótoljuk....nem nagyon történt meg:( pedig ezer örömmel beszélgetnék vele élőben:)

2015. okt. 7. 16:15
 7/17 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek ez a hajó elúszott,és kezdjek el barátkozni a gondolattal,hogy örökké utálni fog engem? ekkora csalódást okozna 1 kihagyott találka?:/
2015. okt. 7. 16:18
 8/17 A kérdező kommentje:
és 4es...bárcsak már ott tartanánk,hogy a fejleményekről írok:33
2015. okt. 7. 16:33
 9/17 anonim ***** válasza:

ird neki ezt:"Szia,figyelj meggondoltam magam. :) <3 "

Ha nem veszi a lapot mond neki,hogy :"Kihagyott találka meg ilyesmi. :) <3" É s ha ekkor sem akkor mindenkeppen hulye.Na de mindig irjal neki szivecsket de csak szivecsket es ha mar elkulted az uzenetet meg vagy harmat .

2015. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9es remélem csak viccelsz:'DD

ha esetleg komoly ez az elvetemült ötlet,akkor megmondanám,hogy full lehetetlen,mert csomó idejig egy suliba járunk még,milyen gáz már:D

2015. okt. 7. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!