Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tennem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tennem, hogy tudja, hogy kezdeményezhet nyugodtan?

Figyelt kérdés
Ha közelben van állandóan egymást figyeljük, de semmu üás. Utánam is nézett már, ugy érzem tetszek neki, nekem is tetszik ő nagyon, de én nem merek kezdeményezni, valamit csak tudnék küldeni felé hogy vegye a lapot nem? :) 17/l
2015. szept. 27. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is fél kezdeményezni.
2015. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele beszélgetni.
2015. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Magoran ***** válasza:
100%
MOSOLY! Egy fuckin' freakin' smile-t eressz el felé! Hány lánynak nem egyértelmű még ez? Nem tudom, hányadik kérdéshez írom már ezt... Ha szemkontakt pipa, akkor egy szép, elbűvölő mosoly jöjjön. Eme gyakorlatot napi többször megismételni, és vélhetően a kiszemeltednek a hétvégére le fog esni, hogy zöld lámpást adtál a kezébe.
2015. szept. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem menni fog ;)
2015. szept. 28. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!