Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gaz ilyenkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gaz ilyenkor likeolni? (Like es írok kiírás)

Figyelt kérdés

Egyik fiu ismerősöm kiírta Facebookra, hogy

"Lajk es irok"


Hirtelen megfordult a fejemben, hogy likeolom....de rájöttem, hogy ez milyen gaz mar :D

Ha beszelgetni akarok, akkor rairok :D

Régebben jókat beszelgettunk, most mar inkabb csak en kérdezgetem ( hogy van?/milyen volt a napja?, stb....)

Es igy fura lenne :D

Es szerintem nem lenne igy se hosszabb a beszélgetés...bár kitudja :DDDD


Az meg a másik, hogy szerintem amugy se írna :'D


Szerintetek se kellene likeolnom, igaz?


Kort es nemet is legyszi:)



2015. okt. 5. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A "lájk és csinálok valamit" hülyeségeket messziről kerülni kell. Hál istenek nekem nincsenek ilyen idióta ismerőseim.
2015. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

jól kezdted aztán visszaestél a hülyeségbe

jól mondtad, ha van kedved írsz, ha nincs kedved beszélgetni akkor kit érdekel, ezen rágódni...

2015. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne likold. Ez egy baromság. Beszélj vele ha akarsz, de ne úgy mint egy hal akit kifogtak. 17f
2015. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem lenne kedvem beszelgetni, csak annak nem látom értelmet, hogy en kérdezgetem, O meg azt sem kérdezi meg, hogy milyen volt a napom? :D
2015. okt. 5. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen az első nézetét osztom, csak nekem vannak ilyen ismerőseim...de még soha nem fordult meg a fejemben, hogy likeoljak ilyet:D Főleg az tetszett, amiben a likeolók közül választotta ki, hogy ki legyen a borítóképe, meg hogy pontoz, meg ír meg tudja a rák mit csinál...És az a szomorú, hogy az én ismerőseim még nem is 12 évesek vagy ilyesmi...
2015. okt. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess velem :D

17/F

2015. okt. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valaki kitörölte innen a válaszomat?
2015. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mit valaszoltal?

Az enyémet is töröltek :'D

2015. okt. 6. 14:50
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz 15/l
2015. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!