Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem nem leszek soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem leszek soha szerelmes?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, eddig még nem volt kapcsolatom. Valószínűleg azért mert külsőleg nem vagyok a srácok ideálja, illetve felénk, szerény, csendes, visszahúzódó vagyok. Az én életemben jöhet szerelem? Hogyan vonzam be?

Hogyan lehetnék feltűnőbb egyéniség?



2015. okt. 7. 20:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok valami szép, nem is volt hosszú ideig soha egyetlen fiú sem, akinek tetszettem volna de annyira rágörcsöltem a dologra, hogy összejöttem az első fiúval, aki szépen mosolygott rám. Na, a kapcsolatnak elég csúnya vége lett, ha érdekel privátban mesélek róla, itt csak annyit, hogy nagyon megjártam vele. Azóta inkább csak várok, hogy jöjjön egy normális fiú. Nekem elhiheted, hogy idővel mindenkit megtalál a szerelem, csak nem mindegy, hogy mikor és hogy Te hogyan viszonyulsz a dologhoz.
2016. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!