Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, ha egy srac bemutatkoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ha egy srac bemutatkozasnal megpuszilja a kezfejeteket, az nalatok jo pont? Ki mit gondol errol a dologrol?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 17:30
 1/5 anonim válasza:
Bemutatkozásnál fura. Szerintem ezt csak akkor csináld, ha tudod hogy milyen a személyisége, hogy reagálna ilyenre, vagy ha már tudod hogy tetszel neki valamennyire.
2015. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezt kérdeztem pár hónapja és jött hideg, meleg is.
2015. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem díjaznám, ha ismeretlenül valaki ilyet csinálna.
2015. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is furcsállnám
2015. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na velem nemrég volt egy ilyen szituáció. Akkor találkoztunk először és bumm kézfejen puszilt. Csak így random, minden előzmény nélkül. Hát mit ne mondjak kicsit se éreztem kellemetlenül magam.

Szóval nem, nem jó pont. Egy sima kézfogás, vagy csak egy mosolygós szia elég.

2015. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!