Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velemenyetekre lennek kivancsi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemenyetekre lennek kivancsi fiuk!? Ha a baratom beteszi, nem tudom magam fekezni es eleg hangosan kezdek elvezkedni, sot az elejen meg neha faj is szoval talan az is benne van .

Figyelt kérdés
A baratom szeribt ez izgato. De hallottam mar olyanrol is hogy ettol csak elmegy a kedvuk a fiuknak. Nem tudom hogy tenyleg izgato e, vagy csak a baratom nem akar megbantani. Velemenyt/tapasztalatot?!
2015. okt. 10. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez belülről jön neked, akkor nagyon izgató. Ha csak megjátszod, akkor nagyon lelombozó.
2015. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, ha nem csöndben csináljuk, én jobban élvezem akkor, de persze van az a helyzet ahol ez hátrány. De ne félj, lehet ő is így van ezzel :)
2015. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Titusztitusz ***** válasza:
Álltalában a férfiak valóban izgatónak szokták találni, ha az éppen velük lévő nő nyilvánvalóan, és egyértelmüen kimutatja azt, hogy mennyire élvezi az együttlétet...Én még sose hallottam eddig az ellenkezőjéröl...(El nem bírom képzelni hogy honnan szedted ennek az állításnak az ellenkezőjéröl szóló infót...)
2015. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ha nem csönd van, de nem tom hogy nem lehet kibírni xd

17F

2015. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!