Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kivancsi lennek a velemenyetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivancsi lennek a velemenyetekre hogy ilyen helyzetben ki hogy reagalna? Eltulzom vagy normalis h eleg szarul erzem magam?

Figyelt kérdés

Ismerem a parom 6 eve. Egy suliba jartunk es ez ido alatt szerettunk egymasba de sajnos a lany baratai kavarasa miatt vegul megszakadt a kapcsolatunk es en kulfoldre koltoztem. Majdnem 4 evig eltem kint nekem is volt kozben kapcsolatom es o is volt masokkal. Kikoltozesem utan kb masfel evvel kezdtunk el ujra beszelgetni egymassal. O vegig azt allitotta h azota senki masra nem tud ugy nezni es csak engem szeret, neki senki mas nem kell csak en es var ram stb.. kikoltozott hozzam a legjobb baratnom ok szinten ismertek egymast sulibol. Ma kiderult hogy lefekudtek egymassal egyik alkalommal mikor baratnom magyarorszagon volt es parhuzamosan azzal h nekem irogatott h mennyire szeret meg en vagyok elete szerelme azt irta baratnomnek h menjen hozza haza es legyenek egyutt. En errol semmit nem tudtam es kb 2 even keresztul minden nap beszeltunk elojottek a regi dolgok es hat en is szerettem ot igy miatta haza koltoztem es most egyutt vagyunk 6 ev utan.

De ha tudom h koze volt a baratnomhoz lehet maskent dontok es nem jottem volna ujra magyarorszagra plane h tole is azt kerte h koltozzon haza csak ugy mint tolem.

Nem akartam olyan kapcsolatot ahol a paromnak koze van a legjobb baratnomhoz de vegulis regen volt es nem voltunk egyutt de igyis nagyon rossz erzes es mar nem bizom benne.

Tehat normalis h ezt erzem vagy semmi jelentosegenek nem kene lennie?

En soha semmilyen korulmeny kozott nem lettem volna erre kepes az o legjobb baratjaval mrrt bar nem voltunk egyutt de mindketten tudtuk h nagyon fontos a masik mindkettonk szamara.


2015. szept. 19. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg túlbonyolítod, ennek nincs semmi jelentősége már, akkor nem voltatok együtt és kellett neki valaki, de az akkor volt.
2015. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem reagalod tul.Eleg sokmindent elarul a jellemerol,az erkolcseirol ez az eset.En sem tudnek ezutan teljes szivembol megbizni benne.
2015. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak van igaza szerintem. Azért ez elég sok mindent elárul róla, én ilyen emberben abszolút nem bíznék meg.
2015. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat.
2015. szept. 20. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!