Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi lenne a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi lenne a véleményetek arról, ha a barátnőtök cicanadrágot hordana, és mindenki megnézné, és mindenkinek tetszene?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 11:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Egy idobe cicanacis manisa voltam a baratom leszoktatott rola mert zavarta hogy mindenki megbamul szerinte. Azota csak otthon hordom. Bocsi hogy lany voltam :)
2015. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé féltékeny típus vagyok, és voltam ilyen helyzetben, akkor sem nagyon bírtam. Főleg, ha még rá is játszik a lány, tehát direkt cicanadrágot vesz föl, hogy többen megnézzék őt, az baromi idegesítő.

Ha szereted a barátod, inkább megkérdezed tőle, és vedd figyelembe a véleményét. Fordított esetben nem biztos, hogy te is örülnél neki.

17/F

2015. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy cicanadrágot hord, az nem lenne gond, viszont az már igen, hogy mindenki őt bánulja és mindenkinek tetszik.

19/f

2015. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Én szeretem ha a barátnőm ilyen rucikat hord, bár jobban szeretem ha legginget vagy mert vesz fel és vesz rá egy csini hosszított felsőt, vagy szoknyát mert azt nem szeretem ha a seggét is látják. Bár a barátnőm mindig gondol arra hogy alul takarja valami így ebből sosem csinálunk ügyet. Ha pedig más csinos ruhát vesz fel ami végett eléggé megbámulják az sem igazán zavar, csak annyit kérek tőle hogy ne legyen az a nagyon kirívó. Persze elkap némi féltékenység főleg ha le is szólítják őt, de én ennek ellenére megbízom a barátnőmbe, tudom hogy úgysem csalna meg, szeret engem, é is őt, tökéletes a kapcsolatunk. Mi úgy is mindent megbeszélünk egymással, én megbízom benne és ő is bennem. Mivel ez a kölcsönös bizalom működik, így nincs semmi probléma.
2015. okt. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Hogy en is megneznem hogy all rajtad az a cicanadrag :D 19/f
2015. okt. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én megbíznék benne, és mivel nyilvánvalóan nekem is tetszene, biztosan szívesen látnám rajta..:D Az hogy megnézi minden srác pedig büszkeséggel töltene el, hogy ez a csajszi engem választott mikor sok mindenkit megkaphatna..:D
2015. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, természetesen ha flörtölget másokkal, esetleg nagyon játsza a fejét, és direkt féltékennyé akar tenni, az már nem lenne túlzottan bejövős.. De a szolidabb formában mindenképp..;)
2015. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nekem épp az, hogy fekszik az ilyen, egy nő legyen csinos és vonzó, így ennek megfelelően egyáltalán nem zavar, ha megnézik, mivel ez ezzel jár :)

Persze megértem, ha más parázik, de nekik meg azt kell megérteni, hogy azért mert egy nő tetszeni akar még nem jelenti azt, hogy akkor mindenkivel ágyba bújik.

2015. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nekem a cicanacis csajok nem barátnő feeling :D Nézni jó őket, de ennyi.

Aki vonzó, anélkül is vonzó, hogy a szeméremdombját is látni egy ilyen naciban.....:) Persze látványnak jó!

2015. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors, hasznos és lényegre törő válaszokat :)
2015. okt. 12. 06:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!