Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi lenne a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi lenne a véleményetek arról, ha a barátnőtök cicanadrágot hordana, és mindenki megnézné, és mindenkinek tetszene?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 11:55
1 2 3
 11/24 Polgár Sándor Páty válasza:
Ha a mély bevágás is látható a Vénusz dombban, akkor úgy mondom hogy hallja: " A cica nadrágot pedig be kell tiltani!" Na ekkor jóóóóóóóóóót nevet!
2015. okt. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Gusztustalan ha nem takarja el a felsőrész semmivel.Póló v.valamilyen felső résszel!
2015. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Huha, itt valaki megleszdugva :-)
2015. okt. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Nekem személy szerint nem tetszene. De nem is értem mire jó. A csajok felvesznek ilyeneket, meg kirakják a melleiket, a pasik meg bámulják őket. Nyilván. :) De ilyenkor meg nem tetszik nekik. Akkor, jön hogy ez is milyen bunkó bámulja a seggem, vagy a mellem. De szerintem mindenki másképp gondolja ezt. Van akinek bejön, van akinek nem. Szerintem beszéld meg a pasiddal. Az a legtisztább.
2015. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Ja még annyit, hogy az sem mindegy milyen alakod van. Van akinek meg kifejezetten nem is áll jó. botsáskák és vizilovak :) (előző)
2015. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 tatabike válasza:
100%

Na igen. A világon 3 dolog nem hazudik:

- a kisgyerek

- a részeg ember

- és a cicanadrág

:D

2015. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, a tevepata jól kivehető, formás? Mert akkor én is kiváncsi lennék.
2015. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Nemes Zoltán ***** válasza:
Engem büszkévé tenne.
2015. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
39%
A cicanadrág nem az utcára való. Otthoni használatra belefér és télen egy másik nadrág alá a hideg ellen. Egyébként QRVÁS. Azt sugallja, hogy qrva vagy és akiknek tetszik azok meg szeretik a qrvákat.
2015. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik,oviba való,felnőttön közönséges.Tehát nekem az olyan lányok nem tetszenek,akiknek nincs ízlésük öltözködésben,legyenek bármilyen csinosak is.
2015. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!