Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy a francba van mindenkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chibi0709 kérdése:

Hogy a francba van mindenkinek pasija?

Figyelt kérdés
Minden barátomnak/barátnőmnek hirtelen lett párkapcsolata, pedig nem is keresték annyira, vagy egyáltalán nem, nekem meg még soha nem volt semmi, pedig nem nézek ki rosszul, kedves vagyok, próbálok mindig ismerkedni, és mindennel próbálkozom, még a nyamvadt Tindert is letöltöttem, de soha nem jön össze. Miért? Miért nem tudok sehol egy pasit találni?

2015. okt. 4. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Képet tudsz privátban mutatni?
2015. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy a francba van mindenkinek csaja?


Mert nekem nincs. Körülöttem is mindenkinek van.


Nekem is volt de tegnap kidobtam. Nemszeretem a nyavajgós féltékeny csajokat :D Majd lesz másik.


Neked is lesz ne félj! Ha 18 alatt vagy akkor meg nem kell végképp félne, inkább tanulj, és mutasd meg, hogy érted igenis küzdeni kell.

2015. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ide nem szabad ilyet kiírni, mert nem bírsz válaszolni a privátokra. :) Ahogy mondták előttem, ha nem vagy még annyira idős, akkor ráérsz, ne keresd görcsösen.
2015. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha hozzám hasonló korú vagy írhatsz :) 16/F
2015. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kirakod ide valamid, rögtön lesz. Bár olyan is lesz...Ha érted...
2015. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs is pasim. 45/F
2015. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van. :D De azt nem mondom hogy bárkivel összejönnék.
2016. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!