Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert készültem ki attól h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert készültem ki attól h tegnap este a barátommal skypoltam egész este és úgy is aludtunk h láttuk egymást?

Figyelt kérdés
Szinte mindennap skypolunk és már aludtam is vele többször de skypon meg soha és nem tudom miért de teljesen kikeszultem tőle olyan furcsa érzés mintha valami megváltozott volna és nem biztos h jó értelemben és szóval nemmtudom miért vagyok ennyire rosszul és kiakadva tőle nem látom értelmét
2015. aug. 5. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ti nyitott szemmel alszotok?
2015. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

és ha megkérdezhetem történt valami ?

pl horkoltál és meghallotta agy valami

ja és hány évesen vagytok?

2015. aug. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!