Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy azert nem kerdez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azert nem kerdez vissza, mert fel, hogy felreertem?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy sráccal, az elejen nagyon jo volt, hosszu beszélgetések, jo témák :)

Baráti körből ismerem, ahol rajtunk kívül inkabb felnőttek vannak

Neha elmondtam ismerősnek, hogy pl fura a srac vagy aranyos amiket ir vagy ilyesmi es o felreertette, mert azt hitte, hogy en össze akarok jönni a sráccal es hogy a srac hulyit engem

Ami nem igaz


Es rákérdezett a srácnal, hogy miert hulyit engem? ( en ezt csak kesobb tudtam meg)

Es kb azóta olyan fura a srac, 1 szavas válaszokat ad, nem kerdez vissza, nem ir ram :/


Szerintetek lehet összefüggés a 2 dolog között?



A srac 16, en 15 eves vagyok



2015. okt. 12. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen, lehet összefüggés
2015. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És szerintetek hogy adhatnam tudtára, hogy nyugodtan visszakerdezhet, nem ertem félre, ha ettol félne

Ezt konkrétan eléggé fura lenne leírni neki es az is lehet, hogy más a baja :D

2015. okt. 12. 21:47
 3/12 anonim ***** válasza:
őszintén, gőzöm sincs most mit érzel iránta, de ami lejött az az hogy kiderült a fiúnak hogy nem jön be neked és már nem igazán szeretne ismerkedni, de ha neked bejön beszéld meg vele hogy butaságot mondtak neki
2015. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nekem bejon, de mivel tudom, hogy en neki nem, ezért nem 'szeretek bele' ( túlzás a beleszeretni )


Es imádok vagyis imádtam vele beszelgetni ://

2015. okt. 12. 22:07
 5/12 anonim ***** válasza:

na akkor kezdjük újra xd

azt írtad hogy az ismerősöd azt hitte össze akarsz a sráccal jönni és hogy hülyít téged, ami állítólag nem igaz

szóval, most kezd leeseni hogy megint lemaradt a nyelvtankönyvből a mondatösszetétel vagy a lényeg megragadása és azt akarod kifejezni hogy te tényleg összeakartál vele jönni és nem akart hülyíteni téged, oké.


tehát tetszik neked... sztem mindenképp beszéld meg vele a dolgot, mert sztem hatalmas félreértésekben van a srác, és tetszetettél neki csak nem volt idő haladni a dologgal

2015. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, kb

De mivel en tudom, hogy nem vagyok az esete ezért nem is hajtok ra :D

Csak mint barát lenne jo megismerni/beszelgetni vele



Amugy az ismerősöm szerintem azt értette felre, amikor mondtam neki, hogy miert nem bír odajonni hozzám a srac élőben is beszelgetni es ebbe valószínűleg többet képzelt az ismersom :D


Es bocsi, hogy félreérthetően fogalmaztam :D


Csak nem tudom hogy tudnám vele tisztázni :/

2015. okt. 12. 22:17
 7/12 anonim ***** válasza:

most döntsd el mit akarsz tőle mert utána csak kínos helyzeteket szülhet az egész

ha beszélgetni akarsz vele akkor tudnod kell mit akarsz, mi van ha 1 hónap múlva kiderül hogy tetszel neki és te már tejese túltetted magad rajta és esélye sem lehet, akkor csúnyán a kútba dobtad szerencsétlent

2015. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utalt ra, hogy nem jövök be neki (eléggé egyértelműen, de igy nem mondta ki)

Szoval csak beszelgetni akarok vele, de ha netán tegyük fel megváltozna a véleménye rólam, es nem lenne pasim ( ami eléggé valószínű) akkor szerintem simán összejönnek vele

2015. okt. 12. 22:23
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor hajrá, ha jó vele beszélni akkor folytassátok, de ezt a fura helyzetet mindenképp meg kell beszélnetek
2015. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, en is tudom :/


Csak nem tudom hogy kezdjek bele :/

Szerinted/szerintetek?

2015. okt. 12. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!