Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogja valaha mondani? Rosszat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogja valaha mondani? Rosszat jelent ha még nem mondta?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most élem az első kapcsolatomat. A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, de egyszer sem mondta hogy szeret, vagy beszélt az érzelmeiről. Tény hogy nagyon tetszem neki ezt az elején hangoztatta, mindig vannak megnyilvánulásai amitől úgy érzem fontos vagyok. Nem várom el hogy kimondja h szeret , mert tudom h fontosabb kimutatni de mégis tudni akarnám h így van e vagy még csak alakul. Én úgy érzem hogy kezdek beleszeretni.

Azért kérdezem mert sok barátnőm furcsállta h nem mondta, az ő barátaik 1-2 hónap után mondták. Persze nekem fontos h komolyan gondolja de mégis..

Eléggé megbízom benne rendes srác és tisztel is. Azért is ez a problémám, mert én mindig ahhoz tartottam magam h azzal fekszem le aki mondja hogy szeret engem. Már 3 hónapja együtt vagyunk, eléggé ott tart a dolog hogy elveszítsem a szüzességem, de nem várhatok vele fél éveket h mondja. Egyáltalán lehet az is hogy sose fogja mondani? Nálatok volt ilyen h a párotok sose mondta?

A másik dolog meg hogy félek ha odaadom a szüzességem, megváltozik a hozzáállása az irányomba mert egyik bnőm azt mondta h akkor már nem lesznek olyan odaadóak a pasik, mert már megszerezték amit akartak, és nem kell hódítani

18L barátom 19F( barátom nem szűz)


2015. okt. 12. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet ot (is) ugy neveltek, hogy férfi es nem vagy csak keveset beszélhet az érzéseiről :/
2015. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én se beszélek róla szerintem kimutatni fontosabb

Ha meg 3 hónapot várt már vele nem hiszem, h megváltozna (már mint ha megtörténik a dolog)

2015. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"...Én úgy érzem hogy kezdek beleszeretni. ..."

akkor még te sem szereted, lehet hogy ő is el akar érni egy szintet

és igen,az első kommentelő jól mondta, lehet hogy szűkszavú az érzéseiről

2015. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!