Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdjek vele vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele vagy ne?

Figyelt kérdés
Suli eleje óta udvarol egy srác és kezdtem megszeretni, de én azt érzem hogy csak arra kellek neki, mert már többször összevesztünk azon, hogy nem fekszem le vele és utána mindig úgy volt, hogy akkor hagyjuk egymást, de mindig megkeresett, felhívott. Mondta hogy nem szerelmes belém, de nagyon szeret és az akar lenni meg hogy komoly kapcsolatot akar. Egyébként ő olyan srác aki minden lányt megkap ha akar és nem tudom, hogy én is csak egy lennék-e a sok közül. Ezt el is mondtam neki erre azt válaszolta, hogy nem udvarol ennyit senki olyannak akit csak megfektetni akar. Törődik velem meg minden csak az a fura ha nem adom neki oda magam akkor besértődik és egyből hagyjuk az egészet van.
2015. okt. 13. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

ebből látszik, hogy csak meg akar fektetni. A többi lánynál úgy tűnt elég pár szó, te meg nem vagy olyan mint a többi, hogy rögtön alá feküdj.


én szerintem csak akkor feküdj le vele miután jártok, nagyon úgy tűnhet, hogyha csak úgy lefeküdnél vele otthagy. De ha tényleg komolyan gondolja, és kapcsolatot akar, akkor tud várni.

2015. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő nem akar járni velem mert nem szerelmes és neki több kell ahhoz ennél.
2015. okt. 13. 17:09
 3/5 anonim válasza:
100%

velem is nagyjából pont ugyanez történt és hidd el tapasztalatból mondom hogyha belemész a dologba csak neked lesz rosszabb mivel az ilyen srácok tényleg csak megfektetni akarnak.

Az pedig hogy nem szerelmes beléd és így nem akar járni (ez azután sem fog változni ha lefekszetek), de mondhatod rá nyugodtan hogy te csak olyannal fekszel le akivel együtt vagy...ennyi

2015. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. okt. 13. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne.

Sajnálom, hogy egyáltalán felmerült benned ez a kérdés..................................

2015. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!