Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmenjek erre a találkozóra?

Elmenjek erre a találkozóra?

Figyelt kérdés
Ma délután kitalálták az ált. iskolás osztálytársaim, hogy vasárnap du. szerveznek egy találkozót. Most vagyunk kilencedikesek, tehát szerintem tök értelmetlen máris találkozni de mindegy. Úgy nem voltam rosszban velük, de soha nem barátkoztam, nem számítottam a közösségben, pedig rajtam kívül nagyon összetartó osztály volt. Tuti ott lesz mindenki. Másik meg hogy már megígértem a papának hogy aznap megyünk nyaralót téliesíteni és utálom megváltoztatni a szavam. Egyátalán gondolkozzak az elmenetelen? Ti elmennétek?
2014. szept. 26. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, nagyon egyszerű a válasz. Szeretnél elmenni? Ha igen, akkor menj. Ha nem, akkor pedig sz*rd le, hogy ki mit gondol. ^^
2014. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincs sok kedvem hozzá, de azért illene, nem?
2014. szept. 26. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod te nem nagyon szamitottal nekik, akkor szerintem számukra mindegy. Ha úgy gondolod, hogy jól tudnád magad érezni és van is kedved, akkor menj, viszont ha csak rosszul erezned magad, és nincs is kedved menni, ne eroltesd. Mondd meg nekik hogy neked aznap nem jó mert más programod van ami igaz is, és kész.:)
2014. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem megyek el, ok. Tényleg tökmindegy mit gondolnak max megállapítják hogy még mindig olyan antiszociális vagyok mint 4 hónapja.
2014. szept. 27. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne menj el, ha egyáltalán nem szeretted a volt osztálytársaidat. Inkább menj a papáddal, mert neki tényleg fontos vagy.
2014. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tudják hogy más dolgod van, nemhiszem hogy ezert antiszocnak fognak hinni.:)
2014. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!