Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek a talalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek a talalkozora? Vagy inkabb hagyjam a fenebe?

Figyelt kérdés

Kulfoldon vagyok jelenleg.Talalkoztam egy fiuval, Moldovabol jott. Nagyon kedvesnek tunt, jol elvoltunk, bar volt valami furcsak erezesem vele kapcsolatban, de alalpjaraton jol ereztem magam.

Megbeszeltuk, hogy ma 5 orakor talalkozunk egy bizonyos helyen.. ezen kivul nincs semmi mas elerhetoseg, nem vagyunk ismerosok facebookon, telefonszam csere sem volt.. szoval az a kerdesem, hogy elmenjek? igazabol komoly dolog szerintem ugysem alakulna ki, meret kulon kulon orszagban elunk, o meg nehany napig van itt.. a masik meg hogy tenyleg volt egy furcsa,negativ erzesem vele kapcsolatban..nem akarok bajba kerulni vagy ilyesmi..de ugyanakkor annyira szemetnek ereznem magam, ha nem mennek el.. mit tennetek a helyemben? kerlek normalisan valaszoljatok! koszonom elore is!


2013. júl. 16. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Illene elmenni, de ha tényleg ennyire negatív érzésed van, akkor ne menj, akkor sem történik semmi.
2013. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én hiszek a megérzésekben szóval ha rossz előérzeted van vele kapcsolatban inkább hagyd a fenébe..
2013. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt! nem tudom, allandoan olyanokat kerdezgetett merre lakom, kivel, ok hany evesek, honnan jottel stb.. persze lehet csak erdeklodott, es en vagyok mar paranoias...
2013. júl. 16. 12:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyenkor nem vagy ott elég nagy bunkóság. De bízz az ösztöneidben és hagyd a fenébe.
2013. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne menj el, az a biztos.
2013. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha elmész, és megtetszik, később sokkal rosszabb lesz. Ilyen jövő nélküli kapcsolatokba nem érdemes belevágni.
2013. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem meg igenis menj el - és mondd meg neki, h valami közbejött. Gondolom nem egy kietlen erdőben találkoztok, ahol eláshatna egyből.

(Neked hogy esne, ha palira vennének?)

2013. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat! en is ezen gondolkodtam, hogy esetleg elmegyek es megmondom, hogy bocsi de csak egy fel oram van, mert utana kell valahova mennem.. talan ez lenne a koztes megoldas..egy parkban talalkoznank, nem annyira zsufolt, de azert vannak emberek..

jaj, nem tudom..meg atgondolom egy parszor..

2013. júl. 16. 12:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha egy kávézóba vagy vmi nyüzsis helyen találkoztok ott gond nem lehet.

De az tényleg bunkóság ha nem mész el.Gondold át ő ott vár téged,te meg nem mész.

Max ha ott kellemetlenül érzed magad akkor eljössz vmi ürüggyel pl rosszul vagy már ma se érezted jól magad stb.

Persze ez is hazugság,de legalább elmentél.


Jó, ha vmi kihalt helyen találkoztok akkor tényleg ne menj el.Akkor én se mennék még ha bunkóság akkor sem.

2013. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

bocsi,most láttam,hogy írtál..


vmi ürüggyel eljössz ha nem jó ,ennyi..

2013. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!