Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? A párom exe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? A párom exe még mindig nem tudja elfogadni, hogy anno a kapcsolatuk vége lett (ezt a párom is mondta, h mentálisan problémás a hölgy) és tegnap a lépcsőházunk melletti uton sétálgatott, pont akkor indultunk vásárolni a párommal.

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs honnan tudja, hol lakunk. A párom is meglepődött, én kiakadtam és megkértem hogy hivja fel és kérdezze meg mit akar.Azt mondta szeretné megismerni a közös kisfiúnkat?!!9 hós. Term. a párom elhárította a kérését, engem ez az egész eléggé felzaklatott, mert tudomásom szerint a nő időnként felhivja. A páromra meg azért vagyok mérges, mert miért nem lehet leépíteni a hölgyeményt..
2014. jún. 17. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Akármilyen mentális sértült a nő(Ami szerintem nem olyan biztos, hisz Te nem ismered )biztos tudtára lehetne adni vagy szépen, vagy csúnyán!De úgy gondolom, hogy a párod még sajnálja..illetve nem teszi meg azt a lépést,hogy akár rá förmedjen feljelentéssel fenyegetőzni!
2014. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj a párodra. A leírtak alapján nem tett semmi rosszat, nem üzenget állandóan a nőnek, nem hívja át. Vége lett a kapcsolatnak, és mivel a másik nő beteg- ahogy írtad- ezért lehet, hogy sajnálja, és azért nem "hajtja el", ha véletlen összefutnak, vagy hébe-hóba ráír a másik. persze, zavaró. Kicsi babával vagy otthon, naná, hogy veszélyeztetve érzed magad az extől, aki kavar, és megjelenik. De amíg semmi kirívót nem tesz a párod, addig ne felejtsd el: veled van, tőled van gyereke, nem a másik nőtől. Nyilván üljetek le, és mondd meg a párodnak, hogy ha volt minimális kapcsolattartás eddig, akkor ez után legyen szíves hanyagolni. Tudasd vele, hogy sajnálod, amiért ilyen helyzetbe van ( akkor is, ha igazából pont leszarod a lelkiállapotát), de kéred, hogy a Te, a gyerek, és legfőképp a saját nyugalma érdekében határozottan közölje a nővel, hogy nem kívánja tartani a kapcsolatot vele. Legyél te az okosabb. Nyugodt hangon magyarázd el neki, hogy nagyon zavar a nő.
2014. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondolom hogy sajnálja. A párom egy megfontolt, nyugodt személyiségű ember, az emelt hang nem jellemző rá. Hónapokkal ezelőtt is írt a hölgy neki,nem egyszer, párom nem is válaszolt rá. Viszont tudom hogy a hölgy időnként felhívja, és ez zavar.
2014. jún. 18. 08:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves Netnori! Köszönöm, teljesen egyetértek. Erről már beszéltünk régebben és körülbelül a Te ajánlásod szerint jártam el. Megnyugtatott, hogy nincs okom féltékenykedni, velünk van, minket szeret, be is avatott a történetükbe (ez a hölgy nem is játszott nagy szerepet az életében, nem is éltek együtt, szerető féle státuszban volt, hölgy gyereket is szeretett volna tőle, csak ő)de annyira meglepődtem, hogy a lakás előtt láttam, hogy elgondolkoztam miért nem képes tudomásul venni egy 40-es nő két év után..most már tudja hol lakunk, ez is zavar. Szegény páromnak estem, hogy mi van már, mit keres itt és honnan tudja hol lakunk. Ő se tudja, viszont előtte 15 perccel ért haza kocsival és biztos látta az autót. A nőt egyébként nem ismerem, a facebookon jelölt be ismerősnek!? (természetesen tudomást sem vettem róla)és a képe alapján ismertem fel. Szóval a véletlen találkozásnál felismertem, és az volt a furcsa, hogy kb 5-6 méterre mentünk el egymás mellett és a párom is láthatóan meglepődött, és nem vett róla tudomást, nem szólt oda neki, nem is köszöntek egymásnak. A bevásárlás után, mivel én még mindig zaklatott voltam kértem hivja fel. A párom egyébként utólag mondta, hogy ő sem járt el helyesen, már sajnálja, mert oda kellett volna menni hozzá a kis családunkkal és bemutatni egymást és jó napot.
2014. jún. 18. 08:51
 5/8 A kérdező kommentje:
és még valami, ami nekem nagyon rosszul esett :( a bevásárlás alatt éppen nyugtatott meg, átölelt és a hölgy nevén szólított!! teljesen kiakadtam. Megijedt és azt mondta nagyon sajnálja, nem tudja miért mondta, azt akarta mondani hogy nyugodj meg, nincs okod féltékenynek lenni Zsura. de az ő nevén szólított! Ezt nem tudom elfelejteni :( Miért hívott az ő nevén? ezen kattogok, hogy higgyek neki, hogy botlás volt, vagy van okom féltékenykedni?
2014. jún. 18. 09:04
 6/8 A kérdező kommentje:
az események után tudtam mit fogok tenni. Elég drasztikus lépésnek tartom, de a nyugalmam miatt muszáj volt megtennem. Megkértem a páromat, hogy belenézhetek e a telefonjába. Közösen a hivásnaploba es sms-ekbe. A reakcióra voltam csak kiváncsi. Azonnal ment a telefonért és megmutatta. Nem volt benne semmilyen aggodalomra okot adó sms, viszont a hivásnaplóból ki volt törölve már a hölgy neve, - másik kettő szerepelt - pedig előtte két órával felhivta, hogy mit keres errefelé amire én kértem meg.(akkor mondta hogy szeretné megismerni a gyermekünket)Megkérdeztem, miért nem látszik az a hívás. Azt mondta időnként törölgeti a hivásnaplót, így szokta meg. Nos nem tudom.. én mindig magamból indulok ki. Szeretnék hinni, mert szeretem a párom, vajon nem e azért törölte ki mert tudja hogy mit váltana ki belőlem..
2014. jún. 18. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
A szituból ítélve sok dolog kavargott a fejében, előbb járt a szája, és utána érte utol magát az agya, ezért lehet, hogy más néven hívott. Az én párom is járt így velem. Nem volt kellemes, haragudtam is rá. Jogosan, mert az én fejemben akármilyen káosz lehet, nem szólítom az exem nevén a pasimat. De tudomásul veszem, hogy a férfi agy másként működik. Hogy miért törölte ki, ezt már valóban nem tudom... lehet tényleg megszokás, és így csinálja mindig. Lehet, hogy csak a nőt törölte ki, mert látni se akarja a nevét. Vagy nem akarja, hogy te véletlen meglásd, és rosszul essen neked... annyi magyarázat van rá. Elég értelmesnek tűnik a pasid, és, mint tisztáztuk, veled van, szóval talán most nem az a szomorú helyzet van, hogy megcsal, és titkolja. :) Én bízok benne, hogy a lehető legjobban alakul a sorsotok, és hamar elfelejtitek ezt a kellemetlen közjátékot. :)
2014. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó! :)
2014. jún. 19. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!