Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és milyen helyzetet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.mefisto1 kérdése:

Hogyan és milyen helyzetet tudnék csinálni ahhoz hogy megöleljem őt?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (lány) akit kedvelek. Mindketten 9.esek vagyunk és nem csajozni akarok de azért na...nem vagyok am fa*zagyerek mert van egy másik osztálytársam mondjuk ő az alfa xd jóba vagyunk de neki simán megy biztos velem van a baj de ha tudtok segíteni bármiben azt megköszönném
2015. okt. 14. 19:18
 1/2 anonim válasza:

de cukiii

én is kilencedikes vagyok.

néha jól esik egy ölelés egy fiútól, mondjuk ne matek óra után, miközben megkérdezed tőle, hogy milyen teremben lesztek. :DD

2015. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem van mikor spontán csak megölelek egy csajt, meg van mikor megkérdezem, hogy megölelhetlek... helyzettől függ, ne parázz rá, legyél természetes, ha rákészülsz, akkor tuti nem lesz olyan jó
2015. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!