Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti, hogy látjátok ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy látjátok ezt a helyzetet? Mi tűnik a lehető legjobbnak amit most tehetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már kiskorunk óta barátok vagyunk. Voltak olyan időszakok, amikor kicsit "közelebb" kerültünk egymáshoz, de 1. nem akartuk elrontani a barátságunk 2. régebben elég csúnyácska volt és nem igazán volt meg részemről a vonzalom. Mostanra viszont nagyon megváltozott minden, megint közel kerültünk egymáshoz és az évek alatt kikupálódott, ő nagyon szerette volna megpróbálni velem és most én is úgy éreztem működhetne, így két héttel ezelőtt összejöttünk és azóta rettenetesen össze van kuszálódva minden. Valami nem jó, nagyon nem, de nem tudnám megmondani, hogy mi a baj. Egyik pillanatban még vele szeretnék lenni, a következőben meg ott tartok, hogy nem megy és szakítok. Rengeteget sírok, nem bírok enni, aludni... Fogalmam sincs mit akarok. Eddig egy komoly kapcsolatom volt, de akármilyen fiúval megismerkedtem nem kellett sok és egyértelműen tudtam, hogy van-e esély arra, hogy működjön, vagy nem. Sose kellett ezen agyalnom. Most viszont fogalmam sincs. Talán az a baj, hogy több, mint 10 éves barátság után történt és így nincs meg a "varázsa"? Vagy az, amikor elémjön a régi énje? Vagy esetleg teljesen másról van szó és én ijedtem meg az elkötelezettségektől? Mert az elmúlt időben elég sokat voltam egyedül. Nem tudok elmenni magamon és mindemellett megszakad a szívem, mert érzem, hogy mennyire szeret, talán ennyire még soha senki nem szeretett és ennyi mindent még senki nem tett meg értem. Annyira boldog és nem akarok neki fájdalmat okozni, szörnyen lelkiismeretfurdalásom van és gyűlölöm, hogy miért nem tudok boldog lenni vele. De ha arra gondolok, hogy szakítok és vége az egésznek az is rettenetesen fáj, sőt akkor már a barátságunk se lesz ugyanolyan (vagy lehet nem is lesz semmilyen).
2015. szept. 14. 00:10
 1/4 A kérdező kommentje:
amúgy 17 és 18 évesek vagyunk
2015. szept. 14. 00:11
 2/4 anonim ***** válasza:
azt nem tudom mit csinálj de azt tudom hogy minél hamarabb döntsd el és cselekedj mert minél tovább húzod annál rosszabb lesz neki ha szakitasz... tudom mivel velem is ez volt csak nem 2 het utan hanem 2 ev utan... hidd el nem akarod hogy honapokig depizzen miattad
2015. szept. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Gondold át alaposan az érzéseidet.

Nem várható el hogy szerelmes légy belé, és nem is lehet ezt előidézni.


Ha összejöttetek akkor gondolom érzel te is kis vonzalmat iránta. Ha tényleg nagyon szeret akkor próbálj te is boldog lenni vele. Ha kedves és mindent megtesz érted akkor normális esetben ki kéne alakuljon a kölcsönös vonzalom, ha ez nem történik meg szakíts vele, mert sose tudsz boldog lenni mellette.

2015. okt. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, érdekelne hogy mi lett ebből. 😊
2019. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!