Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami vélemény? Esetleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami vélemény? Esetleg valamilyen segítség?

Figyelt kérdés

Van egy lány a koliban aki nagyon tetszik és nem tudom hogy van-e barátja szóval a "Szia, mizu" szöveg szerintem nem jó, még hát nem is vagyok ennek a "híve" . Ez jó lenne szerintetek vagy sem:

Szia, már régóta tetszel és szeretnélek jobban is megismerni viszont lehet hogy már van egy kapcsolatod.Ha nem vagy kapcsolatban akkor te is benne vagy hogy megismerjük egymást?

Főleg lányok véleménye érdekelne, ha nem jó akkor mi mást írják?

17f. Kort is irjatok Köszönöm.. előre is.


2015. okt. 14. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hááát...nem a legjobb. Az egész lehetne egy kicsit poénosabb, személyesebb. Így nem fog meg benne semmi, így nem lenne sok kedvem megismerni téged. 18l
2015. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

És ez: Szia , nagyon teszel nem szretnéd ha jobban megismernénk egymást? Ha igent mondaná akkor egy ilyen képet küldenek neki: [link]

2015. okt. 14. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Na álljunk meg egy szóra! Ezek szerit neten akarod? NAGYON ROSSZ ÖTLET! Csak személyesen. Am szerintem amit fent írtál az irányelvnek jó, persze ez a "nem tudom, hogy neked stb. stb." kimaradhat. Aztán ezt a tartalmat úgy színesítheted ahogyan jónak látod.
2015. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja igen, bocs: F/17
2015. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyszerűbb ha először csak elkezdesz valami egyszerűvel beszélgetni, és majd csak arra tereled a témát, hogy egyáltalán bejössz-e neki, és nem egy nagy " szerelmi vallomással" kezded. bejöhet, történhetnek csodák, de ez így még elég semmit mondó, nálam nem jönne be.. 19L
2015. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért akarom egyből elmondani mert pl. Ha egy majdnem ismeretlen (csak köszönésből ismeri) lányra egy fiú ráir akkor szerintem a lány van olyan okos hogy rájön a fiút érdekli a lány.
2015. okt. 14. 22:34
 7/9 A kérdező kommentje:

Szemtől szembe meg azért nem megy mert 1. Szégyenlős vagyok és 2. Mert nem látom olyan gyakran.

2# írásban miért nem jó?

2015. okt. 14. 22:36
 8/9 anonim válasza:
Jobb szóba mert maga magabiztosabbnak látszol, persze ehhez azért úgy is kell viselkedned szemkontaktus alap stb.. Írásba is lehet de kissé komolytalanabb, de ott is lehet beszélgetni de érdemes minél előbb találkozni vele. Az meg hogy szerelmet vallasz lehet ijesztő lesz számára, főleg ha nyersen a szemébe vágod..
2015. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor még próbálok szemtől szembe vele beszélni
2015. okt. 15. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!