Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti félnétek bemenni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti félnétek bemenni a szobájába egy fiúnak aki kígyót tart ott?

Figyelt kérdés
Van egy Kaliforniai királysiklóm Megspórolom nektek a guglizós időt :) [link] (fekete-fehér) terráriumban tartom és nem bír kijönni (Asszem :D) És hogy ez nagyon zavarna e titeket hogy ott van a kis kedvence a fiúnak? Mindenki válasza érdekel de leginkább olyanoké akik nem annyira szívelik a kígyókat/félnek tőlük (ez a fajta ártalmatlan nem bánt még ha akarna se tudna)

2015. okt. 15. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Én a gatyámba tartok egyet...
2015. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3 és fél méteres tigrispiton van a szobámban, igazából viszonylag barátságos, és van barátnőm, aki szereti a kígyót :D Azt is ami a gatyámban van de ez más kérdés.

18 F

2015. okt. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Én tuti nem félnék tőle, még akkor se ha mérges lenne :D

2015. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
14/L 3-as voltam
2015. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagyon emberfüggő, én sírva rohannék ki ha meglátnék egy ilyet, valamiért kicsi korom óta nagyon félek az ilyen fajta állatoktól. Úgyhogy nekem annyira nem jön be, még akkor sem ha elvileg ártalmatlan:)
2015. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én viszont előttem szólóval ellentétben imádom a hüllőket*-* a kígyókat meg egyszerűen...ahw*-* habár ez tényleg emberfüggő. 14/L
2015. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!