Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem félnétek ettől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem félnétek ettől?

Figyelt kérdés
Szóval a haverom elcsábított egy nőt aki párkapcsolatban volt, persze addig igazából nem kezdtek bele semmibe amíg nem szakított az aktuális barátjával. Most összejöttek és tök jól meg vannak én kérdeztem a haveromat hogy ő nem fél-e attól hogy esetleg ez vele is megtörténik hogy jön valaki más és elcsábítja tőle a hölgyet azt mondta emiatt nem aggódik mert szeretik egymást, de a nő valaha az előző barátját is szerette. Én tuti nem tudnék úgy megbízni benne. Nektek erről mi a véleményetek?
2015. okt. 12. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Azt, hogy a barátodnak egészséges, erős önbizalma van. Sokat tanulhatnál tőle! :)
2015. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én jártam így. 2 évig voltunk együtt, majd talált jobbat tőlem is. Már nem csinálnám meg mégegyszer. Ez szerintem sorsszerü, de nem törvényszerü....
2015. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez éppúgy megtörténhet akkor is, ha nem így találkoznak, és akkor sem feltétlenül ismétlődik, ha így kezdődött. Ez lutri. Minek aggódna ezen feleslegesen? Ha majd megtörténik, kezeli a helyzetet. De előre aggódni valami miatt, amiről szó nincs, időpocsékolás.
2015. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolat, nyíltan megbeszélnek mindent és tesznek érte, hogy jó is maradjon, akkor felesleges félnie.
2015. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a páromról konkrétan tudom, hogy a korábbi barátnője mellett félrelépett, csak "sajnált" szakítani. És tudod mit? Én ezt megkérdeztem tőle, amit fent leírtál, hogy mi van, ha velem is ugyanezt megcsinálja? :)

És hogy mi volt a válasza? "Arra esetleg nem gondoltál, hogy azóta rájöttem, mit cs*sztem el, és nem követem el ugyanazt a hibát? Hogy én is változhatok?"

Kezdj ezzel a válasszal, amit gondolsz. :) Én tudom, hogy megbízhatok a páromban, valószínűleg a haverod is így van vele.

2015. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!