Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán nem értem magamat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem értem magamat, mi van velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel tök jól elbeszélgetek Facebook-on. Még nem találkoztunk, csak haveri módra beszélgetünk. De mondták már, hogy bejövök neki. Ráadásul azt vettem észre, hogy várom, hogy feljöjjön és beszélhessünk. De nem tetszik, nem kedvelhetem és nem is akarok vele lenni, mégis úgy érzem, kezdem egyre jobban megkedvelni... Mégis miért történik ez velem???

2015. okt. 16. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelműen a facebook "hibája".

Csak gondold át, hogyha rendesen verbális kommunikációval beszéltetek volna eddig, akkor személyesen el tudtad volna dönteni, hogy nem tetszik, így csak barátok maradtok. De virtuálisan pedig bárkit megkedvelhetsz, ez egy magaddal szembeni átverés. Úgy képzeled el az életben ahogy azt te akarod, de valójában meg lehet, hogy más. Adott esetben nem tetszik neked.

2015. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1

Van benne igazság... Énis átéltem már párszor :/


Kérdező: Nekem még csaj barátom sincs akinek tetszenék, nem hogy egy lány akivel tök jól elbeszélgetek... Szóval... Mi is a probléma, mert nem igazán értem '-'

2015. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom sem azt, hogy én tetszek-e neki, de nem akarom jobban kedvelni, mint barátot... És ezen agyalok már mióta, szóval egyre többet is gondolok rá, ami már egyre rosszabb...
2015. okt. 16. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!