Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom tovább elviselni...

Nem bírom tovább elviselni magamat, van még itt valaki aki nagyon mély ponton van, beszélgetne velem?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, nincs senkim. Nem érdekelnek az emberek, az ismerősök és a felületes beszélgetések, szinte már semmi sem érdekel, csak fekszek az ágyamban egész nap. Sírva írom ezt, mert már tényleg az őrület határán állok. El felejtettem milyen élni, egy jót nevetni, tudni, hogy van valaki akire számíthatok, hogy vannak barátaim. El felejtettem milyen érzés szeretni magamat, szeretni az életet. Képtelen vagyok ki lépni ebből, nem tudom hogyan tegyem... Leírni sincs energiám ide az egészet. Nem vágyok semmire, csak hogy valaki azt mondja, hogy fontos vagyok neki, és hogy tudjam van értelme a létezésemnek. Legszívesebben szét verném az egész szobát, annyira tele vagyok feszültséggel.
2015. júl. 30. 23:03
 1/10 anonim válasza:
Hogyan jutottál idáig?
2015. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én beszélgetnék :)
2015. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fontos vagy nekem. :) Lazulj el kicsit, de valóban joggal vetődik fel a kérdés (ahogy az 1. írja), hogy miként jutottál el idáig?
2015. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fogjal neki verseket irni es add ki.
2015. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Ne hidd azt, hogy ezzel egyedul vagy.Sokan vannak, akik ugyan ebben a cipoben jarnak.En is kb. Pl dolgozok megallas nelkul, semmire nincs idom, elni sem, es semmi latszata.Mindig van valami, amire kolteni kell, nem jutunk egyszeruen egyrol a kettore.A testvereim akkor sem segitenenek nekem, ha az eletem mulna rajta, kozben meg megjatszuk magunkat egymas elott.Csak oregszem, ertelmetlennek erzem az eletem.Szoval gondolj arra, hogy vannak emberek, akik meg nalad is kutyabbul vannak.Mindig lesz valahogy, ezt se felejtsd el.Orulj annak ami van, mert mindig lehet rosszabb.Ezt tapasztalatbol mondom.Talalj egy celt, amiert kuzdhetsz.Az sokat segit.
2015. júl. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valahogy én is így vagyok.

Nagyon jó lenne beszélgetni ha van kedved írj.

2015. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
írj
2015. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne sírj. Én nekem sincsenek barátaim, kiközösítettek az iskolában, most is utáltam iskolába menni, mert ott is mindenki idióta, a buszon is, mindenhol, utálok mindenkit, apámat, tesómat is. Nem sírok, tervezgetem a jövőmet, animáció készítőnek megyek, hogy egy olyan helyen dolgozhassak ahol kevesebb, normális emberek vannak. kérlek szedd össze magad!
2015. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is írj :)
2015. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En pont ugyan igy erzek.A parom semmibe vesz.Utalom a munkamat, de megis minden nap felkelek, elmegyek, hazajovok, hazimunka, gyerekneveles, es kezdodik minden elorol.Soha senki egy jo szot nem mind nekem vagy oleles a paromtol.De megis minden nap felkelek es csinalom.A siras nem old meg semmit.
2017. febr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!