Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú akinek nincs szüksége párkapcsolatra? Én nem tudok. Nekem nem megy és nem is akarok.

Figyelt kérdés

Zavar ha a közelemben van valaki, zavar, hogy beszélgetnem kell és az is, hogy vigyáznom kell, hogy meg ne bántsam.


Nekem nincs szükségem kapcsolatra, azt szeretném kérdezni, hogy vannak még ilyen fiúk mint én, akiknek nem kell kapcsolat?


2011. okt. 11. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

kb 17 éves koromig nekem is max a dugáson járt az eszem, aztán már már magányos lettem, még mindig nem volt semmi, de dolgozom rajta

f18

2011. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

félreértesz.

Nekem nem jár dugáson az eszem tudom, hogy mi mivel jár.

2011. okt. 11. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:

hááát nemnagyon, én biztos nem...


megőrülnék és diliházba kerülnék az tuti...

2011. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mint te. Utálom, ha valakihez kötődnöm kell, néha attól is kész vagyok, ha a szüleim otthon vannak. El nem tudnám képzelni, hogy egy csajjal valamit is csináljak. Sokkal jobban vonzódom már a motoromhoz, mint akármelyik lányhoz tudnék. Nekem a motorom az első, legfontosabb dolog az életemben. 18F
2011. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!