Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Miért gondolok ilyenekre?

Figyelt kérdés

Van úgy, hogy elábrándozom azon hogy a fiu aki tetszik megcsokol...van amikor csak ugy elkepzelem h csokolozok vkivel. Annyira vagyom mar arra hogy legysn baratom de mivel meg tul fiatal vagyok anyaek biztos nem engednek. Meg sosem csokoloztam. Mostanaban azon is gondolkoztam h a legjobb baratnommel kiprobaljuk milyen csokolozni. Tudtommal meg o se csokolozott. De nemtudom hogy ebbol mi sulne ki. Lehet h biszexualis vagyok??? Csak szeretnem kiprobalni h milyen csokolozni.Vagyom a torodesre de a korom miatt nem lehet baratom....most miert van ez velem?! Megorulok komolyan mondom! Mi tortenik velem ilyenkor? Legyszives ne irjatok nekem privatba mert nem tarsat akarok keresni foleg nem neten

Csak megszeretnem kerdezni h miert almodozom arrol h csokolozok vkivel? Es miert akarom mar kiprobalni ilyen koran?15L


2015. aug. 11. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
valaki ilyen idosen mar szexel:DD szerintem egy csok meg belefer
2015. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De anya tutira nem engedne. :/
2015. aug. 11. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mindig minden egyes másodpercről beszámolnod a szüleidnek. Keress egy fiú havert, aki nem foglalt és megkérhetnéd, hogy tanítson meg.
2015. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy a szüleid ennyire szigorúak lennének :D

kezdj el nekik beszélni egy fiúról aki tetszik neked( ha épp nem jön be senki csak találj ki valakit a lényeg hogy hallják h kész lennél egy kapcsolatra. 15 évesen simán belefér a csók. Ahogy az első mondja, van aki már 13 évesen szexel.. Szóval egyátalán nem vagy fiatal a párkapcsolatra :)

2015. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl fiatal hozzá, 14-5 évesen már simán lehet egy lánynak barátja szerintem.
2015. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 évesen? Ilyenkor már szinte mindenki meg akarja tapasztalni hogy milyen egy párkapcsolat... Nincs abban semmi rossz :) 15/f
2015. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja,nem kell a szüleidnek mindent tudnia,ráadásul minél öregebbek,annál régimódibbak. Ma már korábban érünk :)
2015. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15 évesen? XD a szüleid nem fojtanak mrg? XD van aki ennyi idősen már nem is szűz :D nyugodtam keudj el pasizni, nem kell mindenről beszámolni a szüleidnek. ;)
2015. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsi szivem, lassan azon a határon vagy, ahol már nem anyádék engedélye kell az élethez!
2015. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!