Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Unom már a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Unom már a mostani helyzetet.

Figyelt kérdés

Elvileg tetszem egy srácnak, egy közös haverunkkal is mondta hogy más lánnyal nem olyan mint velem és nyáron mondta hogy 'belém esett' félig komolyan, félig flörtölve. Eddig volt hogy én húztam a dolgot, volt hogy ő, aztán mindkettőnknek elég káoszos időszaka volt ami a vége felé közeledik. Célozgat és pl. Tegnap sokszor észrevettem hogy néz és egyszer csak odajött a társaságomhoz és közölte velem hogy 'nagyon jól nézek ki'.

És már kezd elegem lenni abból, hogy nem tudom, mi van. Rájöttem, hogy nagyon tetszik...

Én 16/l ő 17/f



2015. okt. 17. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
:)Nagyon ismerős a helyzeted:D Velem ugyan ez volt.Én akkor zavaromban próbáltam elvicceskedni a flörtjeit..de hiba volt..ő úgy érezte hogy semmi esélye nincs nálam és tovább lépett.Ha tényleg szereted mondd meg neki hogy beszélnetek kell..És kérdezd meg hogy most mi van közöttetek :)
2015. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!