Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érezhetem ezt ha közben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezhetem ezt ha közben nem szimpatikus, nem az esetem és nem igazán ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
Már két napja várom hogy írjon,sokat gondolok rá.Elhívott randira,de eddig nem egyeztettünk. Nem az esetem és fiatalabb nálam a fiú. Miért lehet ez? Nem értem. Kérlek normálisan válaszoljatok.
2015. okt. 18. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy örülsz, hogy el hívtak randira :)
2015. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1-es az megeshet mivel még nem volt ilyen.

De mint írtam két napja semmit sem ír és néha megnézem hogy fent van vagy nem. És arra gondolok hogy elijeszthettem,mikor először írt akkor az volt a bajom hogy minek ír most meg az hogy nem. Pedig nem érdekel.

2015. okt. 18. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!