Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap mennék a barátomhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorina736 kérdése:

Holnap mennék a barátomhoz, mit kamuzzak be apának hogy elengedjen? 13/L

Figyelt kérdés
Anya tudja,hogy van baràtom viszont apànak nem merek szólni és nem is terveztem,màr kifogyatam minden sztoriból.
2015. okt. 19. 15:43
 1/9 anonim válasza:
Hát, én mindig azt mondtam apukámnak, hogy sulis projekten dllgozunk a barátnőimmel, vagy elhívtak a csajok valahova mondjuk a parkba, vagy a városba faluba sétálni dumálni, vagy hogy átmész egyik barátnődhöz, az elég hihető apum mindig elengedett ha azt mondtam hogy egyik barátnőmhöz megyek át
2015. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
azt ne mondd neki h kefelni fogtok
2015. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez az, nem elég hogy 13 évesen pasizol, de hazudsz is.. csak gratulálni tudok, ahogy anyádnak is ha falaz. Csak így tovább, és hamarosan könyörögnöd kell a bizalmáért. Remélem az én gyerekem nem ilyen lesz, mert akkor inkább nem vállalok gyereket.
2015. okt. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül mondta hogy azért megy hogy lefeküdjön vele.. szerintem be kéne adagolnod neki lassan, nem tesz jót a sok hazudozás..
2015. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szó sincs arról hogy azért megyek hozzà àt mert leakarunk feküdni. Anya sem tartja helyesnek,de beletörődött hogy nem tud mit tenni ellene és elfogadta hogy az én életem,azt teszek az életemmel amit akarok. A mellett hogy van baràtom még teljesen megtartom a 4-5 àtlagomat. A baràtom elfogadta hogy 1.a tanulàs. Apànak azèrt nem merek szólni mert félek hogy nem engedne el sehova sem.A baràtom 14 éves és megérti,nincsen vele problémàja.
2015. okt. 19. 16:32
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, azt teszel az életeddel amit akarsz. Akkor gondolom semmit nem fogadsz el a szüleidtől, mindent magadnak állsz, ha már ilyen önálló vagy igaz?
2015. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyébként meg általánosban a 4-5 átlag teljesen átlagos, én nem lennék rá büszke. Csak az nem hozza ezt a szintet aki kicsit se tanul. Én és az ismerőseim nagy része is gimi végéig kitűnőek voltunk, és még ez se nagy érdem... és hova akarnál menni 13 évesen? Ja igen, pasizni, bocs..ha az én gyerekemet kapnám azon hogy ilyenben hazudik, egy életre elvesztené a bizalmam
2015. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

#7, csak nehogy azt hidd már, hogy ez a ti/tanulóközönség rendkívüli eszét tükrözi. Sokkal inkább az oktatás gyatraságát. Persze szereti azt hinni az ember egója, hogy milyen könnyen veszi az akadályokat.

Kérdezőnek: a felnőttkor felé haladsz, ideje a sarkadra állni, mégha ez némi súrlódással is jár. Ne csússz abba a hibába, hogy szépen belenövekedve a felnőttkorba is még nevetségesen alap dolgokat illetően is titkaid vannak a szüleid előtt, olyanok, amik amúgy teljesen vállalhatók lennének. Hozzátartozik még, hogy 14 évesen legtöbbször nem tudja az embergyermek, mi a jó neki, aztán olyan is előferdül, hogy épp tudja, nehéz megítélni szülői fejjel. Szóval talán itt is az lehetne a megoldás, hogy beszélgetni róla. Bizony, a kommunikáció változatlanul hasznos és fontos..

2015. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó, ha tudnál szöveget értelmezni, akkor megkímélhetted volna magad a felesleges gépeléstől. Pont azt mondtam én is, hogy közoktatásban kitűnőnek lenni nem nagy érdem, nálunk csak az volt 4esnél rosszabb aki ki se nyitotta a könyveket...
2015. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!