Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvellem titokban mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvellem titokban mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam egy lánya, de elutasitott, teltek a hónapok, és nagyon meg tetszett a barátnője, de ő ezt nem tudja, meg hívtam párszor, ha el mondanám neki hogy kedvellem stb azt fogja hinni hogy ez bosszú? Lehet fura de télleg tetszik, akibe szerelmes voltam annak már van barátja de nem izgat, most már mindig az a lány jár a fejemben, szóval szerintetek el mondjam neki hogy tetszik, és hogy kedvellem?
2015. okt. 23. 03:03
 1/4 anonim válasza:
SZerintem mond el neki meg fog a fejükben fordulni hogy lehet hogy csak bosszú de mond meg neki hogy tényleg érdekel téged
2015. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vajon tényleg ilyen egyszerű lenne?
2015. okt. 23. 14:55
 3/4 anonim válasza:
Igen ilyen egyszerű :DD de valószínűleg elvből nem fog veled összejönni ami egy másik kérdés...
2015. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kedvelhetnéd titokban a helyesírást is
2016. febr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!