Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! 187cm magasan 76kg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 187cm magasan 76kg (kockahassal) az vékony, átlag, izmos vagy milyen testalkat? 16/f

Figyelt kérdés
Képet nem rakok ki,a válaszokat köszönöm! :D
2015. okt. 23. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szerintem átlagos. /F
2015. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76 kg az átlag/ átlag fölötti. sztem vannak 20 kg-al könnyebbek is, ők vékonyak
2015. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

huuu de swag valaki a kockahassal...

csak azalatt a kockahas alatt semmi izom nincsen..

2015. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok ,de mielőtt beleélnéd magad a dolgokba :


Ha csak kockás a hasad, de a a lábad , karod vékony , melled nincs akkor az azt jelenti hogy kevés a testzsírszázalékod és vékony vagy.


Ha a fentebbiek megvannak , viszonylag eres vagy és jól látszódnak az izmaid akkor száraz vagy .

2015. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Átlag :). A kockahas az tényleg hű meg oké meg waow, de ha én le tudnálak nyomni szkanderben, akkor a hasadtól még nem leszel erős :D. Amúgy ilyenkor érdemes (szerintem) odaírni, hogy sportolsz-e valamit, vagy hasonlók. :)

Lány vagyok.

2015. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Látom szúrja az emberek szemét a "kockahas".Azért írtam hogy a válaszolók bele tudják kalkulálni hogy nem pocakkal vagyok ilyen súlyban.Kosárlabdázok.És nem csak a hasam erős.Több fekvőtámaszt tudok megállás nélkül mint a súlyom.
2015. okt. 24. 17:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze grammban...
2015. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kg-ban :D !Te se a kérdésre válaszoltál,de jö arc vagy és nem kötekedsz szóval zöld kéz!:D Gyanítom hogy Székesfehérvári vagy mert otthon (Székesfehérváron) nem kötekednek ennyit velem... :D
2015. okt. 24. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!