Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy buliban smároltam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban smároltam egy fiúval. Ezt nagyon ritkán teszem, de ő tényleg tetszik. Lehet belőle valami? Illetve, hogy tudnám ezt elősegíteni? 18/L (Bocsánat a klisés kérdésért, de nekem is csak ilyen klisés aggodalmaim vannak. :D)

Figyelt kérdés
Ittam valamennyi bort és vidám voltam, de nem részeg. Ő alig ivott. Én voltam az első csókja/smárolása, legalábbis ha nem hazudott. Nem is csak egy volt, hanem több és utána egész este együtt lógtunk. Táncoltunk, beszélgettünk, viccelődtünk, és úgy tűnt jól érzi magát. Lehet, hogy megijedt mert fiatalabb nálam? 18 vagyok ő meg 16, de csak másfél év van köztünk. Vártam egy napot és bejelöltem facebookon én, visszajelölt, de egyikünk sem írt a másiknak. És végzős létemre ő volt eddig az egyetlen fiú akit rendesen megcsókoltam (a másik két alkalom osztálytárssal volt üvegezés keretében). Vagy többet kéne várnom és majd ír? Sokszor pattintottak már le, ezért kicsit paranoiás vagyok ez ügyben.

2015. okt. 26. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez esetben valamelyikőtöknek írni kellene és lebeszélni egy találkozót, hogy megbeszéljétek a dolgot.
2015. okt. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is , igaza van az elsőnek .
2015. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj. Furcsa lenne ha én írnék ebben a helyzetben. De ő úgy tűnik nem fog.
2015. okt. 26. 11:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Irj már neki....ne kéresd magad, mert fejre esel, és nézegethetsz, ha másik nővel postolja ki a képeit :\ ;)
2015. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ha már egyszer én jelöltem be és én is írnék, akkor szerintem már nem lennék érdekes, vagy nem tudom ezt a fiúk hogy szokták gondolni, és lekoptatna.
2015. okt. 26. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:
A fiúk úgy gondolják, hogy ha te nem irsz nekik, akkor nem érdekel téged a fiú...
2015. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én lányként pont ezt gondolom. :')
2015. okt. 26. 13:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor most gondold lányként, hogy tényleg kell-e vagy nem :P


Honnan tudod, lehet, hogy pont nincs internet náluk, mert a kistesója összetörte a routert, és ezért nem ir ;)

2015. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ráírtam. Elküldtem egy számot amiről még a buliban beszéltem. A válasz. Egy "Szia. Köszi :)" volt. Őszintén fura, hogy ezt ide írogatom. Azt hiszem komoly önbizalomhiányban szenvedek.... Mindegy, ha nem ír vissza többet akkor el kell fogadnom, hogy bukta a dolog, ugye?
2015. okt. 26. 14:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem irj privit, aztán ott beszélünk
2015. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!