Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha olyan fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha olyan fiú tetszik, akinek van barátnője, de nagyon messze lakik és csak ritkán találkoznak, és szemmel láthatóan egy hullámhosszon vagyunk?

Figyelt kérdés
Félreérthetetlen jeleket küldött, de régóta van barátnője és elvileg szereti is, de nagyon messze lakik. Mi pedig egy suliba járunk.

2015. szept. 20. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dugasd meg vele magad.
2015. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
neked jól esne ha megcsalnának?
2015. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam h azt akarom h megcsalja. Nem értem honnan szedtek ilyen hülyeségeket. Arra gondoltam h megéri várni rá, vagy hagyjam?
2015. szept. 20. 13:17
 4/13 anonim ***** válasza:
hát akkor bocsi, de a kérdésedből egyenesen ez jött le
2015. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor sajnálom, egyáltalán nem ez a célom.
2015. szept. 20. 15:52
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha elég kitartó vagy, akkor vársz rá.


Én is ugyanilyen helyzetben voltam, és vártam hónapokon át.. Míg egyszercsak a semmiből felbukkant egy másik lány, akivel abban a pillanatban, hogy 2 szót beszéltünk, egymásba szerettünk, így egy fél pillanat alatt elfelejtettem a sok szenvedést, és rájöttem, hogy fölösen törtem magam hónapokon át. De ez már a múlt! Azóta minden megváltozott :) Gyakorlatilag az első perctől együtt vagyok azzal a lánnyal, aki mondhatni kihozott a gödörből, és megtanított gondolkodni, és szeretni :)


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne várj, mert nemtudom a pontos helyzetedet, de ne félj belevágni új dolgokba sem :)


Sok sikert! 16/F

2015. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Vártam, de jött más. Akit már akkor is ismertem, de nem vettem észre. És együtt vagyok vele. A másik még mindig együtt van a barátnőjével, de így is nagyon jól elvagyunk. Persze csak barátság szinten. Boldog vagyok :) Köszönöm mindenkinek aki írt:)
2015. okt. 8. 19:35
 8/13 Thomika20 ***** válasza:
Azóta mi a helyzet, még mindig meg van a barátod?
2016. márc. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nincs, köszönöm az érdeklődést :)
2016. máj. 1. 11:14
 10/13 Thomika20 ***** válasza:
Mi lett a baj? Van azóta már másik?
2016. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!