Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratomal 4 honapja nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomal 4 honapja nem fekudtem le mert kulfoldon dolgozik es azt mondta nekem hogy amikor haza jon eszre fogja venii valamibol hogy lefekudtem masal vagy nem? Nem fekudtem le masal de kivancsi vagyok hogy mibol johet ra

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 07:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt mondd te is neki.
2015. okt. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Öszintén szólva ha engem akarna így tesztelni, akkor elküldeném a fenébe!


Mellesleg észrevenni nem lehet semmiböl, kivéve, ha terhes lettél közben :)

2015. okt. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na ez az az alak, aki egyre féltékenyebb lesz idövel és folyamatosan ellenörizni akar majd meg bekorlátozza az életedet.
2015. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még csak a barátod, de már is kisajátított téged, a tulajdonának tekint.A szemed nem hazudik, abból is olvashat, ha esetleg megcsalod.
2015. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ures fenyegetes.
2015. okt. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hat nem csaltam meg de mondta nekem a multkor is mert nagyon felt engem es mondta hogy haza jon es akor meg tudja valamibol hat nekem o az elso es azert gondoltam h megkerdezem mert nekem az ijesmibe nincs tapasztalatpm
2015. okt. 27. 08:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi ez a szöveg, hogy kisajátít ? Meg, hogy CSAK a barátod ? :DDD Az kisajátítás, hogy meri remélni, hogy amíg ő hűséges a párjához addig az sem fekszik össze mással ? Vagy te nem sajátítod ki a párodat ? Bedobod a közösbe : "Itt van srácok csináljatok vele amit akartok érezzétek jól egymást ?"


Nem értem a felháborodásod :D Aki félre akar menni az meg szakítson ennyi.

2015. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet megtudni :)

Max. ha előtte szexeltél és beléd élvezett valaki, akkor a nőgyógyász láthatja benned, de nyilván otthoni körülmények között nem tud úgy belenézni :D

Én mondanám neki, hogy vigyázzon, mert én is meg tudom állapítani, hogy volt-e valakivel :D

2015. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem ezt olyamire értette, hogy azonnal le fogod-e teperni, vagy sem. Mert azért ez mégis csak négy hónap. Ha nem csaltad meg, biztosan "vágyhatsz" már rá, ha viszont megcsaltad, akkor nem vagy annyira "kiéhezve" így nem esek neki, olyan hevesen. (Persze ez nem biztos, csak én így tippelem)
2015. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
esel*
2015. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!