Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Segitseg lefekudtem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg lefekudtem egy idegennel?!

Figyelt kérdés

-elmentem egy kozonsegtalalkozora ahol eszrevettem hogy szemez velem

-kesobb odajott hozzam es megkerdezte meghivhate egy italra,termeszetesen igent mondtam

-kesobb felebredtem egy hotelszoba agyan mesztelenul es nem tudom hogy az ejszaka folyaman mi tortent velem-menjek el a rendorsegre ?????



2015. okt. 24. 08:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha arra gyanakszol, hogy az italodba tett valamit amitől akaratodon kívüli állapotba kerültél, akkor igen. Ha csak símán leitatott, ami szintén nem szép dolog, azzal nem tudnak mit kezdeni a rendőrségen
2015. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

gondolkodás nélkül meginni egy idegen által kínált italt


*taps*

2015. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Veséd megvan?
2015. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
"természeresen igent mondtam"A mai vilàgban nem mondunk természetesen igent,mert belerak valamit az italodba.Először is örüljél,hogy egyàltalân az orszâgban talâltad magad.Màsodszor rohanj el a nőgyôgyàszhoz.Meséld el neki szép történetedet és kérd meg,vizsgâljon meg,nem-e gazdagabb lettél egy jo kis nemi betegségggel.Aztân csinâlj egy terhességi tesztet és imàdkozz.Végül de nem utolsò sorban fogadd gratulàciomat,amiért hullàra iszod magad fiatal làny létedre aztân idegenekkel fetrengsz ès fingod nincs mi van.Az a baj,hogy a női nem megszégyenitője vagy és a rendes nőket is az ilyenek alapjan ìtélik meg.Majd megtanulod,ha eladnak k..ànak,jönnek a szép szervkereskedő bàcsik vagy egy örök életre hurcolod a betegséget.
2015. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez komoly???


Legalább mar elmúltal 18 eves? -.-

2015. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Kamu. ( legalábbis remélem )
2015. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Kamu.A kérdező semmit sem reagàl.Kettő eshetőség van még.Elkapott valami fertőzést és annyira ég meg viszket a pi..ja,hogy mindkét kezével vakargatja vagy egy màsik idegennel b..ik.
2015. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Orbitális kamu.
2015. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu, szerintetek miert tennem fel a kerdest ha nem lenne igaz? Amugy a multheten voltam nogyogyasznal es azt mondta elkaptam valami fertozest, de kezelni lehet.
2015. dec. 27. 01:34
 10/11 anonim válasza:
Hàt te nem vagy normàlis kisanyàm
2015. dec. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!