Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, számotokra milyen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra milyen az ideális felsőtestű fiú?

Figyelt kérdés

A kigyúrt fiúkat szeretitek inkább, a vékonyakat, a szálkásokat, vagy az átlagosakat? Esetleg a pocakosokat?

Nyugodtan írjatok részletes választ, esetleg a korotokkal kiegészítve, előre is köszi!:)



2015. okt. 27. 22:40
 1/7 anonim válasza:
51%

Engem a belső érdekel. Szokatlan a mai világban, de nem vagyok felszínes.


Most pedig halljuk a sekélyes kis tinirib ancok válaszát is: I

I

V

2015. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen én se ez alapján választok, de számomra a legvonzóbb a vékony, esetleg enyhén izmos. A nagyon izmos és a nagy pocak nem igazán jön be. De nem lehetetlen kompenzálni belső értékekkel.
2015. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszolnó mar leírta amit én szerettem volna :)
2015. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Shawn Mendes
2016. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Szálkás/vékony fiúk jönnek be:)

16l

2016. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyilván nem a has az első, de mivel ez a kérdés, kedves r***ncozó...

Nekem személy szerint tetszik, ha izmos. Nem szükséges, hogy az összes kocka tökéletesen ki legyen dolgozva, de azt szeretem, ha a mellizom szépen látszik. Plusz egy kicsi szőr sem hátrány.

16/L

2016. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem szinte teljesen mindegy. Nem bírom azt, ha valaki brutálisan ki van gyúrva, meg azt sem, ha annyira el van hízva. De én kifejezetten bírom, ha egy srácnak van pocakja. Persze úgy, hogy nincs durván elhízva, csak úgy van. Xd szerintem az tud aranyos lenni
2019. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!