Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzem, hogy változott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzem, hogy változott a kapcsolat, laposodik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most élem az első kapcsolatomat, 18 éves vagyok, a barátom 20. 3,5 hónapja vagyunk együtt, de már érzem hogy nem olyan mint az elején.

Már nem megyünk randizni, arról szól az egész hogy átmegyünk egymáshoz, filmezünk, szex, eszünk, beszélünk.

Nem visz randizni, nem csinálunk semmilyen programot. Oké már hideg is van, nem is várom azt el hogy költse rám a pénzét, de néha igazán jól esne ha elvinne egy cukrászdába, vagy egy kávét meginni, és nem mindig az h egymásnál ülünk.. nagyjából ez már 1,5 hónapja tart ez a folyamat.

Persze ő is sokat tanul, dolgozik is emellett, nekem is tanulnom kell és nem tudunk olyan sokat együtt lenni. De pl van egy bnőm fél éve van együtt a barátjával, és ugyanúgy néha mennek randizni és nekik sincs több idejük, meg a srác mindig mozgósítható, én meg érzem h a barátom ellustult. Már hazafele se kísér régóta csak az út 1/3áig , pedig én nem is egy városban lakom vele, és úgy jól esne ez a gesztus, vagy ha néha meglepne..

A másik bajom az hogy neki adtam a szüzességem de zavar hogy ennyi ideje járunk és ki se mondta h szeret.. akkor ez nincs így? Mert úgy érzem a fiúnak jobb lenne előbb kimondani de szerintem nem nomrális, h lassan 4 hónapja leszünk együtt.. a gesztusaiból úgy érzem szeret, de honnan tudjam hogy nem bánt e ezelőtt az összes lánnyal úgy mint velem? Előttem volt még 4 barátnője meg kavarós kapcsolatai..

Én meg úgy érzem hogy laposodik az egész.. mit tehetnék?


2015. okt. 28. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez valahol törvényszerű. A legtöbb férfi csak 2 esetben képes kreatív lenni: 1. amikor ágyba akar vinni, 2. amikor nem akar elveszíteni. Ha bármikor megkaphat és nem érzi hogy elveszíthet, akkor iszonyatosan képes belustulni. Ezt férfiként mondom. Ezen gondolkodj el..
2015. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mozgósítható, mi? Hozzáállással lesz itt a baj. Meg ha nem 1 városban laktok, akkor kísérjen egészen hazáig? Idő, utiköltség smafu? Nem lehet minden olyan, mint a legeslegelején, ez az egyik. Másik, hogy talán el kellene hagyni a szokásokat és BESZÉLGETNI. Te is kimondhatod az érzéseidet, kiderülhetne az is, hogy szeret-e vagy sem, ahelyett, hogy idegeneket kérdezel, interneten. Benne van a pakliban persze ez is, hogy nem. Az is, hogy igen. Mit vársz tőlünk?

Nem, nem kell mindent a fiúknak, a lány meg a kényelmes páholyból fogadja a kitárulkozásokat. Rakja bele mindenki magát egyenlő mértékben a kapcsolatba. Azt várod el, hogy ne szextárgyként kezeljen, hanem társként, akkor te miért nyilatkozol úgy róla, mint egy mozgósítható pasigépről? Meg mi ez, verseny? Hogy kinek van felvágásra alkalmasabb pasija? Gondolom, hogy nem ez az elsődleges szempontod, de ismerjük el, volt ilyen felhang is az írásodban.

2015. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Ha én lennék te akkor leginkább ezt tenném:

Megkérdezem,hogy miért nem járunk el randizni.

Lejjebb venném ezt a szex témát és a szexet,hogy tudja nem vagyok egy rongy neki.(te is állj ki magadért)

Ha nem vagyunk foglaltak és együtt sem(szerveznék egy ilyen napot)kinyomoznám ilyenkor őt,ha nagyon bizonytalan az érzéseim.

Kb.ennyi.Viszont te is adj színt a kapcsolatba.Nem fer ha csak ő halmoz el mindig valamivel.Azt olvastam,hogy legtöbb férfi nem akarja kimondani a "szeretlek'' szavat.Szerintem te is adj neki valamit.:-)

2015. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

rendben.. meg hát igen pécs a város ahol vagyunk leginkább, és már abból is kifogytunk hogy mit lehetne csinálni ott, és ez így még rosszabb..

de akkor megpróbálok vele beszélni erről:/

2015. okt. 28. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!