Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha laposodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha laposodik a kapcsolat? Szex az van, de ritkábban, mert már nincs az a régi hév, vagy nem tudom mi is az pontosan.

Figyelt kérdés
2,5éve együtt.

2013. szept. 27. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet túl idilli minden? Mert akkor abba csömörlesz bele. És azért laposodik minden.


Vagy egyszerűen nincs semmi változás, rutin lett az egész. Ez ellen is van megoldás.

2013. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem idilli, vannak veszekedések, de sztem minden kapcsolatban vannak viták meg félreértések, aki mást mond, az hazudik. Csak kérlek, ne a hármas szexet ajánlgassátok, mert az egyinkünknek se bejövős:)
2013. szept. 27. 12:10
 3/10 anonim ***** válasza:
2,5 év után nincs hév az ágyban? az igen.
2013. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van, csak elkalandoznak a gondolataim. Nem tudom, hogy mi a baj, amikor régen szinte mindig én másztam rá.
2013. szept. 27. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:

legyetek külön pár napot, vagy akár egy hetet is!

nemkell állandóan egymás nyakán lenni!

2013. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik, nem lógunk egymás nyakán.. bár most a 10napos nyaralás eléggé kiboritott, állandóan együtt.. amúgy másik városban tanulok, szóval elég sokat vagyunk külön, suliidőben hétvégente találkozunk. Mondjuk, akkor szokott működni a dolog....
2013. szept. 27. 12:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Tarts szeretőt.
2013. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudnám megcsalni :)
2013. szept. 27. 12:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem bírod a folyamatos együttlétet vele? Akkor mi lesz, ha netán összeköltöztök?
2013. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, h mi ez nálam újabban, régebben imádtam vele lenni! És direkt szenvedtem, amikor csak ritkán találkoztunk.. ezt akarom kideriteni, h itt most mi a fene van velem:S
2013. szept. 27. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!