Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lány vagyok, régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lány vagyok, régebben is le lett vágva hajam, lrövid a hajam vannak hibáim. Szoval nekem meg kellene küzdenem h jobb csaj legyek, de vannak hibáim, nem is kevés, hogyan tudnám a hibákat elönyömre fordítani, hogy sexepillé váljon?

Figyelt kérdés
Nem szoktam magam fotozni képek sorozatát szokták késziteni mások magukrol,van h napi 100 szor is én legutoljára,6éve raktam ki képet magamrol pl facebookrol.akik kiraknak magukrol képet azoknak van ,önbizalmk meg ,miért van az hogy folyton képeket csinálnak magukrol?

2015. ápr. 24. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugorj neki még egyszer ennek az egésznek, mert alig érteni, mit akarsz...
2015. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mért csinálnak magukrol fotokat a korombeli lányok és én mért nem?
2015. ápr. 24. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem szereted azt csinálni..
2015. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Miért szeretek virágot ültetni és a szomszéd miért nem?"

Mert a szomszéd mondjuk festeni szeret. Én pedig kertészkedni. Én nem a szomszédom vagyok, a szomszédom pedig nem én vagyok.

2015. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Öltözködj nőiesen. (Fullcap,Deszkáscipő,Hátizsák,KAPUCNI

------> KUKA)


2. Sminkeld magad. Attól is jobban nézel ki. Kis alapozó,szemöldököd kihúzod,kis szájfény (ne legyen rikító vörös) A Tusvonal nagyon szexi.


3. Légy ápolt. Ne legyen egybeszemöldököd,bajszod,szőrös kezed,lábad.

Használj körömlakkot,mosd meg a hajad, ne legyen csombékos,korpás.


4. Szerezz be egy király parfümöt.


5. Viselkedj nőiesen.


Igen ezek közül némelyik pénzbe kerül,de azért van a pénzed,hogy magadra költsd.

2015. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos nincs ,és akinek nincs most munkája az is lehet csinos ,vonzo,szép nö,azis kellhet fiuknak nagyon depis szoktam ilyenkor lenni,nagyon nem vagyok egyensulyba hamar kidudok zökkeni az egyensulyombol
2015. ápr. 24. 18:04
 7/7 A kérdező kommentje:
mivel sportos lány vok,szeretek sportosan öltözködni ,nem csak a nöies holmik tesznek sexivé valakit szerintem
2015. ápr. 24. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!