Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki a jó csaj? Milyen külső/bel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a jó csaj? Milyen külső/belső tulajdonságai vannak? Vagy a pasik csak a külsőt nézik?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre: szerintetek ki a jó csaj és miért? Ki hány ,,pontos"? (Tudom, nem mindenki hisz ebben, de aki igen, az írhatja). 10 pontos rendszerben. 10 pontos a legjobb.

2015. aug. 29. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Persze először a külsőt, de a lányok is. Utána jöhet a belső. Részemről, ha valamit nem bírok a lányban, nézhet ki akárhogyan, elveszítem az érdeklődésemet iránta.
2015. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Részemről szinte minden igényes nőben látok szépet külsőleg, ergo aki nem igénytelen, mind van esélye. Ez fordítva már nagyon nem így van sajnos. Annyi, hogy legyen romantikus, tudjak vele komoly dolgokról beszélni, és szeressen. De eddig úgy néz ki nagyon magasak az elvárásaim...
2015. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

10 pontos nő nem létezik. Max 9-es.

Mindenki a külsőt nézi elsőre a NŐK és FÉRFIAK is, ugyanis senki sem gondolatolvasó senki nem lát a másik fejébe, persze lehet h van akinek van szuperképessége, mint a repülés.

De a külsőből indulunk ki mi is, az alapján dönti el az ember h odamegy e a másikhoz, ehhez társul hopzzá, a viselkedése, hogy, hogyan néz a másikra flegma nagyképű lenéző e vagy kedves aranyos érdeklődő.

2015. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

Először is, nem felszínes és nem anyagias...

A többit majd elmondom, ha ezeket sikerül teljesíteni.

2015. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A jócsaj kategorizálás sztem kizárólag a külsőt érinti(genetika, igényesség, öltözködés, smink,stb.)

Hogy ki a 10-es?

Elvből nem mondanék 10-est senkire. Aztán jól szembeköpöm az elveimet, mert egyet ki kell osztanom:

[link]


Hogy ki lenne a kilences akkor?

A teljesség igénye nélkül: Odette Annable, Megan Fox, Jessica Alba...

A nyolcas kategóriába már betenném azokat, akik inkább tükrözik az én ízlésemet, mintsem a nagy közös imádatot:

[link]

Vagy Herre Sára, ahogy énekli a Mizu c. számot.


Stb.

2015. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!