Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van barátja de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van barátja de mégis. (többi lent)

Figyelt kérdés
Gimibe járok elsős vagyok. Már gólyatáborban nagyon megtetszett egy lány. Gólyatábor és iskola kezdés között is beszélgettünk(nem személyesen). Iskolakezdéskor már kialakulóban volt minden de van egy nagyobb gyerek (2évvel) és most október elején vele jött össze pedig szeptemberben minden jó volt. Mióta össze jött a gyerkekkel nem is nagyon beszélek vele(gondolom észre vette hogy nekem ez nagyon rossz). Ezelőtt nem ilyen voltam vele és ő sem akar nagyon közeledni még beszélgetni sem akar. Szinte rossz látom is őt. Ami még rosszabb egész nap látom őt mert egy kollégiumba járunk. Rossz nézni is amikor egymás kezét fogják pedig mindennap látom őket együtt. DE mióta vele van együtt és nem beszél velem ő is megváltozott rajta is lehet látni valamit hogy neki ez szintén rossz. Most azért nem kezd el velem beszélgetni(mondjuk én sem) mert így büntet hogy nem voltam annyira "rámenős" és akivel összejött az pedig rámenős volt(nem vagyok az a rámenős típus inkább várok még ő is viszonozza és nem szoktam elsietni semmit de most szerintem túl sokat vártam). Röviden ennyi lenne ... :) Szerintem lehet hogy a nagy korkülönbség miatt nem lesznek sokáig együtt. De akkor is nekem ez nagyon rossz (van sok lány aki össze akar velem jönni de nem érdekelnek CSAK Ő).

#barát #gimnázium #kollégium #nagyon rossz ez így nekem...
2015. okt. 29. 02:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sokat beleképzelsz ebbe...
2015. okt. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokat képzelsz ebbe. Ha téged szeretne akkor melletted lenne és nem a másik srác mellett. Nem gondolom hogy belevan kényszerítve abba a kapcsolatba. Szerintem elkellene engedned őt, mert ezzel csak magadat gyötröd.
2015. okt. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a többiekhez, plussz hozzátenném, hogy az a 2 év korkülönbség egyáltalán nem sok abban a korban.
2015. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat megpróbálom
2015. okt. 29. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!