Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az hogy egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy nálam kevésbé szép, ducibb (nem beképzeltség, csak leírom a tényeket hogy érthetőbb legyen) és kifejezetten irritáló (valami borzalmas a csaj. ) lánynak és nem viccelek tényleg kibírhatatlan a bennsője, és mégis van barátja?

Figyelt kérdés
Nekem meg nincs és mindig úgy érzem sose lesz. Bocsi a leírásból lehet úgytűnik egy hūlye picśa vagyok, na mindegy. De akkor se értem hogy van ez. És a barátaim azt mondják félnek a fiuk tőlem, de miért? Mi az hogy félnek megszólítani, nem fogom megenni őket. Mostmár ezt nagyon nem értem. 17l
2015. szept. 10. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Tenyleg hulye p.csanak tunsz :D De nem egy kerdesbol fogom megitelni.

Egyebkent feltekeny vagy a csajra, ez sut az irasodbol. (Nem nem a kulsejere hanem arra hogy van kapcsolata)

17 vagy, es biztos vagyok benne hogy ha nem pazarlod az energiad az utalkozasra hanem inkabb nyitott leszel akkor elobb-utobb talalkozol valakivel :)

Tett ellened valamit a csaj? Nem? Akkor ne utald, az utalat felesleges es tobb energiaba kerul, raadasul jobb az ember kozerzete ha megbaratkozik a kornyezeteben elo emberekkel :)

(Ezenkivul ha beszelsz valakivel felejtsd el azt hogy masokat ilyen negativan kritizalsz, mert nem szimpatikus. Konnyebb lehet baratot talalni) sok sikert :D

2015. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van , köszönöm:) csak már nagyon zavar hogy nem találok normális fiút magamnak valahogy mindig megszívom...
2015. szept. 10. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Tisztazzuk, tenyleg nem szemetsegbol irtam :D

Csak az ember ideges mert neki nem jon ossze, meg aztan ki tudja mi minden gaz van vagy csak rossz napod van; akkor meg felesleges ratenni egy lapattal; ha morogsz attol csak neked lesz rosszabb ( en folyton csinalom xD) . Maradj pozitiv, es hidd el, talalni fogsz egy fiut akivel neha egyutt utaljatok kicsit a duci vagy remes csajokat :D

2015. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán igaz, hogy nem mernek leszólítani. Azt gondolhatják, hogy túl szép vagy hozzájuk, egyenletlenek lennének a feltételek, túl szép vagy hozzájuk. És biztosan találsz magadnak jobbat, mint ők. Az is biztos, hogy tetszel/tetszettél már fiúnak, csak ő nem mert lépni.

A korábbi válaszoló kiválóan leírta, hogy ezt a fajta modort fejezd be és legyél nyitottabb és barátságos. Majd lesz valaki. Sok sikert! ;)

2015. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ez alapvetően a szerencsén múlik. Meg lehet, hogy te kicsit zárkózottabb vagy, és mellé ha még szép is, akkor lehet, h nem mernek leszólítani, mert azt hiszik úgysem kaphatnak meg. Lehet a saját korosztályod túl éretlen hozzád, és mondjuk egy kicsit idősebbekkel kéne ismerkedned, hátha azok közül lesz aki meg mer szólítani.
2015. szept. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!