Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány barátom és neki...

Van egy lány barátom és neki egy barátja de mégis ezt akarja miért? További lent!

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom de jövőhéten szerdán találkozni akar és azt akarja hogy csókoljam meg stb Az ölembe akar ülni de van barátja és azt mondta úgyse tudja meg.Akkor ennyi erővel le is feküdne velem??

2015. ápr. 24. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
:DDD
2015. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát de most komolyan :D
2015. ápr. 24. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
elnézést, talán kicsit nyersen fejeztem ki magam, de lehet a kései időpont, lehet csak pörkölt amit ettem teszi, de nem bírom ezt a szituációt elképzelni; hogy rád ír egy csaj, miszerint smárolni akar veled és az öledbe is ülni, majd te továbbkombinálva már dugnád.. vagy nemtom, nekem ez így sok volt hírtelen.. :D
2015. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy lány barátról van szó !! :D ismerem már régebb óta és egyszer csak írta hogy találkozzunk de ő ezt és ezt akarja érted?
2015. ápr. 24. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!