Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok az előny, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok az előny, ha pl. a lány aki tetszik neked szeret focizni, focit nézni?

Figyelt kérdés

És milyen ruhák, öltözködés jön be?(sportos, elegáns...stb.)Koszi az értelmes válaszokat.

13/L



2015. okt. 29. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne akarj a fiúknak megfelelni. Bele fogsz roppanni. Éld az életed. Ne másoknak akarj tetszelegni. Te fogsz jobban járni, ha nem azt lesed úton-útfélen, mi az, amitől dughatóbb lehetsz a fijúknak.


A kérdésre válaszolva, igen. Minden "nem lányos" dolog előny. Ettől, azt fogják mondani, különlegesebb vagy, mint a többiek - a többi "csicska lányos lány". De nem, te ettől nem leszel különlegesebb. Ne utáld magad annyira, hogy nekiállj a fiúk kedvére tenni azzal, hogy gúnyolódni fogsz a Saját Nemeden és lefitymálod a lányokat. Ne vedd sértésnek, ha azt mondják "úgy ..., mint egy lány". Mert egy rakat remek női sportolónk, művészünk, tudósunk, tanárunk, stb van, akik nők és ennek Nem Szabad sértésnek lennie.


Azt csináld, úgy öltözködj, úgy viselkedj és beszélsz, ahogy neked tetszik. Ne változz meg mások kedvéért, csak Magadért, a saját érdekedben.

2015. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam nem de nem is hátrány van akinél elönyt jelent

ha sportosan öltözködik az tök meg felelö

2015. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést mert másoknak szeretnék/akarok megfelelni, egyszerűen csak kiváncsi vagyok a válaszokra, hogy kinek mi az "ízlése".De ettol fuggetlenül, koszi a választ:D
2015. okt. 29. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszer vesztem össze egy csajjal foci miatt többet se akarok. Azóta hátrány :D

Öltözködés a lényeg hogy nőiesen azon belül tőlem rocker is lehet :) csak ne bő farmer surranóval mackófelsővel brrr

2015. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2

Értem:)

2015. okt. 29. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:

#3/Kérdező


Minden befolyással bír az emberre.

Plusz ezt mindenkinek címeztem, aki megnyitja a topicot.

2015. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen semleges dolog. Én pl. nem szeretem a focit, de nem zavarna.
2015. okt. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a foci.Ha sportos az jó.
2015. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!