Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány aki nagyon tetszik szerelmes is vagyok bele meg van egy másik lány aki jó barátom semmit nem érzek iránta. Mind2 csajjal mikor beszélek ugyanazok a témák szóval nem merek komolyabbat kérdezni attól aki tetszik. Ez gond vagy inkább előny?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 11:28
 1/8 A kérdező kommentje:

amikor*

és azt nem irtam oda ha gond akkor tippeket irhatnátok

köszi

2009. aug. 12. 11:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem normális dolog még ha a kezdet kezdetén vagytok de jólenne ha treis írnál olyat hogy miről beszéltek és így mi is tudunk választ adni
2009. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

arra gondoltam hogy pl. mitcsináltál ma akkor melyik a kedvenc filmed meg ilyenek

nem kéne kicsit rámenősebbnek lennem?

2009. aug. 12. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
nyugodtan légy rámenősebb:) ha bejössz neki akk úgyis lessz vmi
2009. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szóval kicsit bókoljak neki meg ilyenek ugye?:)

bocsi naon kezdő vok :s

2009. aug. 14. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
kezdetben, alapozásnak nem baj, ha ugyanazokat kérded tőle is, de lassan, fokozatosan, azért mélyüljenek a kérdések. Igen, bókolj. Először mondjuk dícsérd meg a cipőjét, aztán jöhet a vádli, meg hogy milyen aranyos, kedves a mosolya-és akkor már ott is vagy a szájánál, ha érted:)
2009. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Persze ,hogy nem baj így ha sikerül összejönnötok akkor a kapcsolatotokban minden megtudtuk majd beszélni mintha még barátok is lennétek.
2009. aug. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.
2009. aug. 15. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!