Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy mindig mást tetszik, vagy több fiú? L

Figyelt kérdés
Ez nem k**vaság? Ha nem járok velük csak tetszenek..Nehezen tudok szerelmes lenni,az baj?

2015. okt. 29. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem és nem


Hány eves vagy?

2015. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15:)
2015. okt. 29. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:
A k**vaság olyan, ha sok pasival szoktál lefeküdni párhuzamosan. Ja meg ha vonzalom nélkül, pénz is elég, hogy tedd valakivel. (De erre amúgy lehet rákényszerülve is, mert anyagilag rossz helyzetben van, és ez mondjuk szomorú. De arra mondjuk nem is ezt a szót használnám, na mindegy, ezt csak így zárójelben) Egyébként még szerintem csak nézegeted őket, de nem kötelező szerelmesnek lenni. Valószínűleg még fiatal vagy, és nem is nagyon érdekel a másik nem. De majd biztos lesz, aki tetszik, meg akibe belészeretsz, nem kell siettetni, nem tudod megerőszakolni magad, hogy már pedig én most szerelmes leszek, ez nem így megy:) Majd, ha szerelmes leszel, tudni fogod.
2015. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kur.vaság. Az lenne kur.vaság, ha mindegyikkel valami szexuális viszonyod lenne. A tetszéssel semmi baj.
2015. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elég sokáig mindig más tetszett,de aztán kb. egy éve "le vagyok ragadva egy srácnál",de még nem történt köztünk semmi. 15/L
2015. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez természetes, szerintem a hormonok miatt van.Velem is ez volt 14,15 éves koromban, majd megőrültem.Most 16 vagyok és szerencsére enyhült és szerintem majd egy év múlva megint olyan lesz "mint rég".szóval nem kell megijedni:)
2015. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!